קניונים ברחבי בארץ יאשרו לקצר את זמני פתיחת החנויות, כך אנו מפרסמים הערב (שני) לראשונה. החנויות יקבלו אישור לסגור כבר ב-20:30, ולא להיפתח במוצאי שבת. האישור החריג של הקניונים, ובהם קניוני גינדי, עופר ועזריאלי, מגיע בעקבות המצב הכלכלי הקשה שהביאה מגפת הקורונה והוא יהיה תקף בינתיים רק לחודש יולי. עד כה, חנות שנסגרה לפני השעה עשר בלילה או לא פתחה במוצאי שבת - קיבלה קנס מהקניון.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"לאור המצב השורר במדינה", נכתב בהודעה מטעם קניוני עופר לחנויות, "המשפיע על תנועות הלקוחות בקניונים ולבקשת שוכרים רבים - הוחלט לצמצם את שעות הפעילות במהלך חודש יולי. שינוי שעות הפעילות ייכנס לתוקף החל מיום שלישי מחר". 

קניוני עזריאלי עדכנו את שעות הפתיחה: במהלך השבוע ייפתחו הקניונים ב-10:00, חנויות שייבחרו יוכלו לפתוח לפני כן ויסגרו כבר ב-20:30, אם ירצו. בימי שישי ייפתחו החנויות ב-09:30 וייסגרו ב-15:00. במוצאי השבת ייפתחו רק החנויות שיבחרו לעשות זאת, אך הן אינן מחויבות. קניוני עזריאלי בקריית אתא, אור יהודה ועכו לא ייפתחו במוצ"ש.   

קניון TLV
קניון TLV ביום חמישי האחרון

לאחרונה נרשמה ירידה חדה בהגעת הקונים לקניונים וכן בנפח המכירות של החנויות, גם בסופי שבוע ובימי שישי - ימים שבהם יש יותר מכירות בקניונים בימי שגרה. כך ניתן לראות גם בתמונה של קניון TLV מיום חמישי האחרון בשעה שבע בערב.  

כרמל ליבמן השתתף בהכנת הידיעה.