הנסיך הארי ומייגן מרקל קנו בית בסנטה ברברה בקליפורניה והם גרים שם מאז תחילת יולי, כך נכתב באתר האמריקאי Page Six. סנטה ברברה ידועה באיכות החיים הגבוהה בה ובאקלים נוח, וגרות בו סלבס כמו אופרה וינפרי ואלן דג'נרס. הדובר של בני הזוג אישר שבני הזוג עברו לבית משלהם ביולי השנה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> השחקנית פרסמה תמונות מהבית שלה, הגולשים הופתעו

>> מהפך למטבח פצפון: עיצבה לעצמה דירת 50 מ"ר מושלמת

"הארי ומייגן מתגוררים בבית משלהם בסנטה ברברה מאז תחילת יולי", אמר מקור ל-Page Six. "הם לא מתארחים אצל אופרה או מישהו, הם קנו בית. זה המקום שבו הם רוצים לגור אחרי שעזבו את בריטניה. זו הפעם הראשונה שלמישהו מהם יש בבית בבעלותו. זו הייתה תקופה מאוד מיוחדת בשבילם כזוג וכמשפחה – לקבל פרטיות מוחלטת במשך שישה שבועות מאז שהם עברו. הם מתכוונים להשתקע בבית הזה ובקהילה הזו, שיש בה הרבה פרטיות. זה המקום שבו הם רוצים לגדל את ארצ'י ולנהל חיים כמה שיותר נורמליים".

לדברי המקור, "הם מעולם לא התכוונו להפוך את לוס אנג'לס למגורי הקבע שלהם. זה היה מקום טוב בשבילם כשהגיעו לארצות הברית, כדי להיות קרובים לאמה של מייגן". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Meghan Markle (@hrhofsussex) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Meghan Markle (@hrhofsussex) on

 

המקור לא מסר כמה עלה הבית שקנו בני הזוג, אבל סנטה ברברה היא אחד היישובים העשירים בארצות הברית. הבית של אופרה וינפרי עלה 90 מיליון דולר, ולאלן דג'נרס יש כמה בתים במקום.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

מאז שעברו בני הזוג לארצות הברית בסוף מרץ הם התגוררו, לפי הדיווחים, בבית השייך לטיילר פרי, שחקן ובמאי שהונו מוערך ב-600 מיליון דולר. הבית, ששוויו 18 מיליון דולר, נמצא בבוורלי רידג' אסטייט – שכונה סגורה בלוס אנג'לס ובה 14 בתים בלבד. על פי הדיווחים, בבית יש שמונה חדרי שינה, 12 חדרי רחצה והוא מעוצב בסגנון טוסקני. לא ידוע אם בני הזוג מתארחים בבית או שוכרים אותו, אבל אין רישום על כך שהבית נמכר. מחיר השכירות בשכונה הוא 20-40 אלף דולר לחודש.