ההודעה שנקלטה בשידור והסערה: יממה לאחר שנתפס מתכתב בזמן ריאיון עם שר האוצר ישראל כ"ץ, הכחיש בשידור ונקלע לביקורת צולבת ברשת - מייסד קבוצת "אני שולמן" אביר קארה פרסם אחר הצהריים (שבת) סרטון שבו תקף את שני מנחי התוכנית, אופירה אסייג ואייל ברקוביץ': "אנשים שחיפשו לעצמם רייטינג וקיבלו אותו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בסרטון שהפיץ קארה, הוא טען כי במשך חודש עושים לו עוול בגלל העובדה שראש הממשלה נתניהו שכר לאחרונה את שירותיו של עורך דין עם שם זהה למשפטן שמלווה את קבוצת "אני שולמן". הוא קשר את המתקפה הזאת לכך שנקלט בשידור מתכתב עם שר האוצר ואמר על הריאיון: "ישבתי בתוכנית והופתעתי - במקום שנקבל סיקור אוהד על כל העבודה הטובה שאנחנו עושים למען הציבור ולמען אלפי אנשים, הופתעתי לקבל סיקור רע מאוד מצד שני אנשים שחיפשו לעצמם רייטינג וקיבלו אותו, עשו את העבודה העיתונאית שלהם, רק חבל שהם לא בדקו את הדברים לפני כן והוצאתי דיבתי רעה ואת דיבתנו רעה ועשו לנו עוול מאוד מאוד גדול".

לאחר שאמר שקיבל "אלפי הודעות תמיכה" מאז פרסום הריאיון, הוא הודה שהוא מתנהל מול שר האוצר באופן תכוף כבר חודש ימים": "הוא בעצמו עמד על הפודיום בכנסת והצהיר שהשולמנים הם אנשים נהדרים ושהוא מזמין אותנו לכתוב איתו את חוק ההסדרים - כך אנחנו עשינו. אני הגעתי לפני חודש בדיוק לתוכנית אצל עמליה דואק וצעקתי בקול רם שיש שר אוצר בירושלים".

"אז נכון, ראש הממשלה - אני לא משתף איתו פעולה", סיכם קארה. "עם שר האוצר - חד-משמעית אנחנו משתפים פעולה, ואני מאוד מקווה שלא תיפלו לספינים כי אני לא אמור לשתף פעולה עם שר המים אלקין אלא עם מי שצריך כדי להטיב עם העצמאיים במדינת ישראל".