מעצבים מקומיים בפניה נרגשת לבעלי פוקס הראל ויזל, להעביר להם את מענק המיליונים מהמדינה. הפנייה מגיעה לאחר שהבוקר (שישי) רשת הביגוד הודיעה שהיא מוותרת על כל מענקי המדינה "לאור השיפור הניכר במכירות". המעצבת דורין פרנקפורט קראה לויזל: "לך יש את הכוח לדבר ישירות אל קברניטי העם המנותקים". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בפוסט שפרסמה המעצבת הוותיקה בחשבון הפייסבוק שלה כתבה: "הראל ויזל יקר, אנא אל תוותר על המענק שהמדינה אישרה לכם. אנו נודה לך אם תעביר את המענק לנו ולאותם עסקים קטנים/ גדולים שנתקעו ללא תמיכה מאחר שעברנו החלטת קטגוריה חסרת כל הגיון". 

"בעבורנו, העסקים השומרים על עיצוב וייצור מקומי", המשיכה פרנקפורט, "גם סכומים של מאות אלפי שקלים הם אוויר שיסייע לייצר, לפרנס את הקהילה ולהעסיק יותר עובדים. השר כץ קבע בסופו של דבר כי יינתן מענק מבלי לבחון פגיעה במחזורים ולך יש את הכח לפעול ולדבר ישירות אל קברניטי העם המנותקים".

אתמול התברר כי בפוקס יחלקו דיבידנד בהיקף של כמעט 50 מיליון שקלים. חלק מהסכום יגיע היישר לכיסו של ויזל. אתמול טען כי לאחר פתיחת החנויות והשבת העובדים "בשלו התנאים עבורו לשוב ולקבל שכר". בעקבות קריאת שר האוצר כ"ץ לויזל לחזור בו מההחלטה וההתנגדות הציבורית, החליטו בפוקס לוותר על המענק מהמדינה.