לאור הביקוש הגבוה למשלוחים, בימים הקרובים תחל שופרסל בפיילוט "סל מהיר": משלוח הכולל מוצרים בסיסיים. "אנחנו מקבלים עשרות אלפי הזמנות ביום", אמר לחדשות הבוקר צביקה ביידא, סמנכ"ל לקוחות ושירות ברשת. "עיבינו והכפלנו את מערך האונליין, אך הוא עדיין לא יכול להחליף את הסניפים שלנו. הפיילוט החדש יכלול את הדברים שאנשים צריכים באמת. יכול להיות שלא יהיו כמה סוגי ריבות או מעדנים, אבל יהיו מעדן אחד וריבה אחת שאנשים יקבלו".

ברשת מבקשים לתת מענה גם למחסור ב-20 מיליון ביצים. לפי ביידא, הרשתות קיבלו מכסות ייבוא חדשות ממשרד האוצר ומשרד החקלאות. "ביצים הן מוצר שנמצא במחסור קבוע לקראת החגים, ובמיוחד לקראת חג הפסח. בשבועות האחרונים נוצר מחסור גדול אף יותר. ביצים זה לא מוצר שניתן לייבא כמה שרוצים, אך קיבלנו מכסות חדשות. רוב הביקוש יקבל מענה". 

בימים האחרונים הסתובבו ברשת סרטונים, בהם נראים עובדי הרשת כשהם לא מקפידים על ההנחיות לעטיית מסיכות וכפפות. "בשבוע האחרון חל שינוי משמעותי. עד לאחרונה זו הייתה המלצה ועכשיו זו הנחייה. אנחנו משתפים פעולה עם משרדי הממשלה והרשויות המקומיות. הם מבינים את הצורך לאפשר פעילות שוטפת וכניסה של אוכלוסיה לסניפים, ואנחנו מבינים את הצורך בשמירה על הנחיות משרד הבריאות. יכול להיות שהיו מקרים נקודתיים בהם נעשו טעויות. מדובר בחברה עם 16,000 עובדים, צריך לעבור אחד אחד ולהדגיש את הנושאים הללו", הסביר.