הקבלן עודד שריקי מנתיבות, שמחזיק בצי של מכוניות מהיקרות בעולם, עומד להוסיף אליו את המכונית היקרה ביותר בישראל – בוגאטי שירון, עם כל התוספות. המחיר: כ-30 מיליון שקלים.

"זו תהיה המכונית הכי יקרה בישראל", אומר שריקי בשיחה עם mako, "היא תתווסף לאוסף הגדול שלי. זו מכונית מיוחדת ונדירה ביופייה ובביצועים שלה".

מדובר במכונית יוקרתית מאוד המיוצרת בגרמניה ואחת דומה לזו אם קצת טיפה משודרגת יש לכוכב הכדורגל רונאלדו המשחק בקבוצת יובנטוס באיטליה.

בוגאטי שירון היא היורשת של בוגאטי ויירון האגדית, והיא עולה עליה בכל תחום. מנוע W16 שלה, בנפח של 8.0 ליטר, מצויד בארבעה מגדשי טורבו המסייעים לחלק מהמנוע רב העוצמה הספק מרבי של 1,500 כ"ס ב-6,750 סל"ד. ל-100 קמ"ש היא מגיעה ב-2.5 שניות. בתוך 13.6 שניות תגיעו כבר ל-300 קמ"ש.

שריקי, קבלן שבנה את עצמו מאפס ויש ברשותו אוסף מכוניות בחניון הווילה המפוארת של ביתו וכולל בתוכו: פרארי 458 , אסטון מרטין שכיכבה בסרטי ג'ימס בונד, רולס רויס, ב.מ.וו  ועוד.

האוסף של שריקי מוערך בעשרות מיליוני שקלים. שווי הווילה המפוארת בה הוא מתגורר למעלה מ-25 מיליון שקל.

ביממה האחרונה הגיעה לארץ מכונית בוגאטי שירון ששוויה מוערך בכ-22 מיליון שקל. תמונות של רכב היוקרה הופצו ברשתות החברתיות, ונטען כי זו המכונית שנמצאת בדרך לביתו של שריקי. אבל הקבלן מכחיש.

"אני לא רכשתי אחת כזו. היו כאלה שהפיצו שמועות אבל הן לא נכונות", הוא אומר. "אני הזמנתי את הדגם המפואר והיוקרתי שאין בארץ ואקבל אותו במהלך החודשים הקרובים. אני מעריך שהמכונית הזו הובאה לארץ מגרמניה בדרכה לאמירויות אלא אם כן מישהו בישראל באמת רכש אותה".