ביום שישי האחרון ערך דותן גל קניות בסניף נתניה של רמי לוי - כשלפתע צדה את עינו תמונה מטרידה. "ראיתי שני עכברים מסתובבים בין כיכרות הלחם ומכרסמים", סיפר. "הוצאתי את הנייד שלי ומיד התחלתי לצלם".

"כשראיתי את העכברים ממש נגעלתי", המשיך גל. "זה מקרה שלא רואים כל יום, וזה היה ממש דוחה. לחשוב שלקוחות באים וקונים לחם אחרי שעכברים הסתובבו בין הלחמים וכרסמו - זה פשוט זוועתי".

גל, שעובד בתחום החקירות הפרטיות אולם הגיע לסניף כלקוח מן השורה, מיהר לספר על האירוע לקופאית במקום, ששלחה שני עובדים כדי לבדוק את הנושא - לא לפני שהצהירה "אני לא קונה יותר מפה". שני העובדים, שלא ידעו כי הם מתועדים, לא נראו מופתעים במיוחד מהאירוע. אחד מהם אף אמר: "המקום מודבר, אבל תמיד יש... אתה יודע".

זו לא הפעם הראשונה שהרשת המצליחה מסתבכת בתיעודים דומים: רק לפני שנה חבר מערכת תוכנית חיסכון, גל בן ג'ויה, תיעד לא מעט מפגעים במרכז משלוחים בסניף רמי לוי במעלה אדומים.

רמי לוי מסר בתגובה: אני לא מכיר את הדברים. ייתכן שזו פרובוקציה שהמתחרים שלי יצרו. מישהו העלה את זה לפייסבוק, הדברים האלה יבדקו.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום