בחודש שעבר סיפרה מערכת חי בלילה כי עומר אדם ושותפיו עתידים לקנות את אולם האירועים היוקרתי פברז'ה שבנס ציונה. הזמר ושותפיו העסקיים התחייבו לקחת על עצמם את העלות האסטרונומית של האולם, על סך 60 מיליון שקלים, על אף שיושב נטוש כבר חודשים ארוכים.

כל הפרטים כבר נסגרו ובמועד החתימה, כששני הצדדים יושבים, הכל התפוצץ. הבוקר דווח בכלכליסט כי העסקה התפקרה בגלל איומים שקיבל אדם בשיחות טלפון, אך נציגי הזמר מיהרו להכחיש. מערכת חי בלילה גילתה כי לנכס חוב ארנונה ישן על סך 1,400,000 שקלים, אותו ציפו שאדם ושותפיו ישלמו, ועל זה נפל הדבר. 

"עמדנו לחתום, והם הוציאו פתאום שפנים מהכובע ופוצצו את העסקה", סיפר אבי יוחנן, איש עסקים ובעלי רשת המזון זול ובגדול. "כל החובות של הארנונה הצטברו, והם רוצים שאנחנו נשלם. זה לא הוגן ולא מכובד, זה איש עסקים לא קטן".

הכל היה בתכנון, אפילו שם חדש למקום כבר נקבע "רצינו לקרוא למקום ארטמיסיה (אלה יווניה)", שיתף אלון סעדון, בעל אולם אירועים בירושלים. "היו לנו תוכניות ורעיונות למקום וזה התפוצץ. היינו בסיורים עם האדריכל לשפץ ולסדר את המקום, כי הוא כבר לא מה שהיה בעבר".

לי עייש ביקרה באולם וראתה את המקום נטוש, מאוד לא מזכיר את אותו האולם ששווה עשרות מיליוני שקלים. על דלפק הקבלה מסמכים חשופים כמו למשל מתיק כונס הנכסים. אך לסיפור הזה תפנית מפתיעה, אחרי הפיצוץ, מסתבר שהאולם נמכר בעסקה חדשה שנחתמה אמש (ג'). הקונה החדש הוא איש עסקים יהודי אמריקאי שחי בארה"ב, בעל רשת שעוני יוקרה, שרכש את האולם בסך של 67 מיליון שקלים. אז שיהיה במזל.