סוכנות הנסיעות המקוונת אמומה (Amoma) הודיעה אמש (שישי) על פשיטת רגל, כשהיא מותירה נוסעים רבים ללא מענה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

באתרה הרשמי טוענת החברה כי בשל תחרות לא הוגנת בשוק, המובלת בידי "חברות תקשורת, שלעתים נמצאות בבעלות חברות שפועלות באותו שוק שלנו". באתר מודיעה החברה על הפסקת פעילותה, וקוראת לכל מי שהזמינו חדרי מלון דרכה ליצור קשר ישירות עם המלון או חברת ביטוח הנסיעות שלהם. אפשרות נוספת הקיימת עבור הלקוחות שרכשו את שירותי החברה היא לפנות לחברת האשראי ולבטל את העסקה.

"כולם ידעו שזה עומד לקרות – השאלה לא הייתה האם, אלא מתי", טען עורך העיתון הכלכלי הצרפתי Tendance Hotellerie, ג'יליין דניסל. "אפר לראות מאות ביקורות שליליות מצרכנים בפורומים בטריפ אדווייזר". בחודש שעבר הפסיקה החברה להגיב לביקורות השליליות באתר התיירות הפופולרי, ודובר האתר הודיע כי "הסרנו את אמומה מאופציית ההזמנות שלנו מיד כשנחשפנו לבעיות הכלכליות שלה".

אמומה צברה פופולריות כשהציעה מחירים אטרקטיביים במיוחד לחדרי מלון, אולם ספגה ביקורת כשהואשמה שהיא משתמשת במחירי סיטונאות, שלא אמורים להיות זמינים למזמינים בודדים. בחברה סירבו באופן עקבי להתראיין, אולם בעבר טענה כי העובדה שהיא מבוססת בשווייץ, שבה שיעור המס נמוך במיוחד, מאפשר לה להציע את המחירים הנמוכים.