"מתנות" לקשיש החולה בעשרות אלפי שקלים: אמורי שור, קשיש בן 78, חולה כליות סופני, הגיע לפני 3 שנים לעמדת שירות של חברת "סלקום" כדי להחזיר מכשיר סלולרי שהיה ברשותו. אלא שבזמן שהיה שם, נציג של החברה נתן לו "מתנות" לכאורה – כאלה שהוא נדרש לשלם עליהן הון, ולטענתו – מבלי שידע על כך בכלל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לדבריו של אמורי, המתנייד בכסא גלגלים לאחר שהרופאים אילצו לכרות את אחת מרגליו, הוא הופתע שנציג החברה רצה להעניק לו מתנות מטעם החברה בזמן שהוא בכלל רצה להחזיר מכשיר לרשות החברה. הביקור של אמורי בעמדת השירות הסתיים בכך שיצא משם עם 5 ניידים, טאבלטים, שעונים חכמים ורמקולים.

"אמרו לי שאני מקבל את זה במתנה כי אני לקוח ותיק של סלקום", סיפר אמורי, אלא שלאחר כמה חודשים התברר מה עמד מאחורי אותו "שצף" מתנות שקיבל. הקשיש החל להיות מחויב בתשלומים עליהם – כאלה שהוא לא יכול היה לעמוד בהם, מה שהוביל לכך ש"סלקום" תבעה אותו בסכום של 30 אלף שקלים.

אמורי שור קשיש נכה שסלקום מכרה לו מוצרים בעשרות אל
"מתנות" לקשיש החולה. אמורי שורבעקבות פנייה של החדשות 12 לחברת "סלקום", בה שטחנו בפני החברה את פרטי המקרה, נמסר לנו בתגובה כי הם מצרים על האירוע ושמדובר בעסקה שבוצעה לפני כ-3 שנים בה הלקוח ידע שמדובר בציוד שכרוך בתשלום – זאת בניגוד לטענתו. למרות זאת, לפנים משורת הדין ועקב מצבו הבריאותי – בחרו לזכותו באופן מיידי.

פרקליטו של אמורי, עורך הדין גיא אופיר, מציין כי למרות שחברת "סלקום" ניכתה את חובו - נגרם לו נזק כלכלי כבד, ועקב כך הוא מעוניין לתבוע את החברה - מה שהוביל לפתיחת קמפיין מימון המונים שנועד לסייע לו במימון הוצאות המשפט. 

"סלקום גבתה כספים מאמורי בדרך גזל, את הכספים היא לא החזירה", אומר עו"ד אופיר, "אחרי שנכנסנו לתמונה וצילמנו סרטון של אמורי שהופץ ברשת בו הוא מבקש סיוע, סלקום נבהלה וסגרה את תיק ההוצאה לפועל. יחד עם זאת, היא טרם החזירה לאמורי כסף. בכוונתנו להלחם גם בשביל אמורי וגם בשביל אחרים ולהגיש תביעה ייצוגית".

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il

לקמפיין המימון של אמורי:
https://beactive.co.il/project/53390#utm_source=whatsapp_list_14_08&utm_medium=whatsapp&utm_campaign=BA_cellcom_53390

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום