בצה"ל ידוע שחברון הוא לא מקום קל לשרת בו. הרבה חיכוכים עם האוכלוסייה האזרחית ועימותים בלב שטח בנוי וצפוף. אבל נראה ש-6 חיילים הנמצאים שם מצאו דרך מעניינת להעביר את הזמן.

בסרטון שעלה לאחרונה ליו טיוב, באורך של דקה ו-46 שניות, נראים שישה חיילים נושאים אפודים מלאים, חובשים קסדות ואוחזים בנשקים. השישה נראים נכנסים לרחוב בסיור שגרתי - ואז לפתע מתחיל להתנגן ברקע "שיר המקפלות", "טיק טוק" של הזמרת קאשה.

החבורה העליזה, בקטע שנראה כאילו הוכן היטב מראש, מתחילה לפזז באופן מתואם לצלילי השיר. כשמגיעים החיילים לסוף הרחוב, כפי שניתן לראות בסרטון, הם ממשיכים ב"סיור". בפתיחה לסרטון נכתב שאלו חיילים מפלחו"ד 50.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "מדובר בהלצה של מספר חיילים, הנושא הובא לידיעת המפקדים"

צה"ל לא לבד: גם הסימפסונים ב"טיק טוק"

בתחילת חודש יוני, נראה היה שהמקפלות מארץ נהדרת משפיעות על העולם כולו. חלק מהפרק של סדרת האנימציה "משפחת סימפסון" הפך לקליפ צהבהב במיוחד לשיר המוכן ממערכון המקפלות ג'ני ונופר. אמנם הצוות המצויר לא באמת קיפל בגדים, אבל כל אחת מהדמויות בסדרה לקחה חלק בקליפ לצלילי השיר.

אפשר להניח שיוצרי הסדרה לא צופים בתכנית הישראלית שהעלתה את השיר "טיק טוק" של קאשה לראש המצעד, אבל נראה שהקצב של השיר והצבעוניות של הדמויות המוכרות הופכים אותו לשיגעון החדש ברשת. 

רוצים לקבל עוד סרטונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

צפו: בארט והומר כובשים את הכותל

קבלו את "המקפלות" - הגרסה המכנית