ארז וינר חגג בימים האחרונים את הולדת בתו, והיום אף ערך בביתו את אירוע הבריתה. אבל במקביל, הוא ממשיך להילחם בהדלפות של טיוטת דוח מבקר המדינה בנוגע למסמך הרפז. עורכי דינו של וינר אף פנו למשטרה, והגישו תלונה על מה שהם מכנים "הדלפות מגמתיות הנובעות מפרשנות שגויה וחוסר הבנה של תפקיד עוזר הרמטכ"ל".

בתגובה ראשונה אל מול המצלמות, אמר היום וינר: "לא מערבבים שמחה בשמחה. נחגוג את פורים ולידת הבת. כרגע אנחנו באווירה חיובית", הוסיף מי שהיה עוזר הרמטכ"ל של גבי אשכנזי, ונחשד כי אפשר לאזרח בועז הרפז לפגוש את הרמטכ"ל. בימים האחרונים התגלה כי כאשר המסמך הגיע לאשכנזי הוא התכוון להעבירו לרה"מ נתניהו, אך הרפז שכנע אותו כי בידיו עוד חומר "מפליל" - וההעברה נדחתה.

באי-כוחו של וינר מעוניינים להעלות על סדר היום מספר שאלות - שלהן נראות קריטיות להמשך ההתנהלות המשפטית בנושא: למה עדותו של איש הפוליגרף שמצא שיוני קורן, ראש מטה שר הביטחון הוסרה מהדוח על אף שאינו אמר אמת?

היום, איש לא עסק במסמך אלא רק בשמחה של אל"מ וינר, אליה הגיעו אשכנזי ורעייתו, וגם אבי בניהו דובר צה"ל. כולם ישובו בימים הקרובים לעסוק בשאלה: מי כתב את המסמך?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק