האלוף יואב גלנט עסוק בימים אלו בניסוח גרסתו לפרשת הקרקעות עבור מבקר המדינה, במקביל להכנת כניסתו לתפקיד הרמטכ"ל בעוד פחות מחודש. רעייתו, קלודין גלנט, העניקה היום ראיון לתכנית של שי ודרור ב"רדיו ללא הפסקה".

גלנט ציינה בראיון כי לדעתה האמת תוכח בבדיקות וכי בעלה חף מכל התנהלות לא ראויה. כאשר נשאלה בהומור אם "בגלל שטות עם הקרקעות הוא (יואב גלנט) לא יהיה רמטכ"ל", ענתה כי זו בדיוק השאלה שהיא שואלת.

גלנט טענה כי בעלה קיבל את כל הקרקעות כחוק, כפי שאישר יו"ר וועד הישוב דאז. גלנט סיפרה כי לדעתה מישהו איבד שליטה ומנסה להכשיל את המינוי של בעלה. היא סיפרה כי היא בטוחה שאחרי הבדיקות שייעשו, ימצאו שבעלה פעל כחוק.

ועדת טירקל, שאישרה את מועמדותו של גלנט לתפקיד הרמטכ"ל, והפכה יעד לביקורת על כך שלא בדקה לעומק את פרטי הפרשיות הקשורות במועמד, פירסמה היום הודעה שבה נאמר: "בנקודת הזמן שבה עסקה הועדה במינוי, היא בחנה את כל החומרים אשר הובאו לידיעתה לעת ההיא, ואם עלו לאחר מתן חוות דעתה עובדות או מסמכים חדשים הרי שלא יכלה, כמובן, להתייחס אליהם".

במקביל, משרד ראש הממשלה פרסם היום כי הדיווחים לפיהם התייעץ ראש הממשלה נתניהו עם היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין לגבי המינוי אינם נכונים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק