אתר ההזמנות
אתר ההזמנות | צילום: דו"צ

מדים חדשים - בדואר: פרויקט חדש שהושק בצה"ל יאפשר מעתה לאנשי קבע, קצינים ונגדים להזמין את המדים, הכומתות, החגורות ושאר הפריטים - ישירות למקום מגוריהם. במסגרת הפרויקט - "מדים עד הבית" - יגיעו המדים בדואר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עד עתה נאלצו אלפי אנשי הקבע והנגדים, הפזורים בכל זרועות הצבא, להגיע פיזית לחנויות בבסיסי הציוד בתל השומר, טירת הכרמל או באר שבע - דבר שהקשה על אנשי השטח, שגם כך לא נהנים משפע של זמן פנוי.

באמצעות השירות החדש יוכלו הקצינים והנגדים להזמין את המדים באמצעות אתר האינטרנט שהושק ובאפליקציה לסמאטרפונים - שם מופיעים קטלוגים של האביזרים והמדים השונים. המדים יגיעו באמצעות הדואר, לאחר תשלום דמי משלוח בסך 28 שקלים.

החנות בתל השומר
החנות בתל השומר | צילום:

"לא תמיד למפקד מחלקה בגולני יש זמן ללכת לחנות באמצע היום ולכן חשבנו על המהלך", סיפר קצין באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה. במרכז הציוד הצה"לי, בראשות אלוף-משנה זיו גפני, מדווחים כי בחודש האחרון נרשמו כבר כ-250 הזמנות מהמערכת.

למעט שיפור השירות למען אנשי הקבע, מדובר גם במהלך שצפוי לחסוך כסף. "לבסוף אנו נצמצם את כוח האדם שמוצב בחנויות וגם אנו חוסכים בדלק של אנשי הקבע והנגדים שנסעו במיוחד לחנויות", הוסיף הקצין. "בינתיים אנו זוכים לתגובות חיוביות על הפרויקט".

בכל שנה מקבל כל איש קבע 275 נקודות איתן הוא יכול לרכוש את הציוד. בין היתר: סנדלים ב-80 נקודות, חגורה 27 נקודות, מעיל 177 נקודות, אפודה שחורה 168 נקודות, נעלי חי"ר 277 נקודות, חצאית 49 נקודות.  

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv