שוטרים בזירת דקירה, ארכיון  (תמונת AVI: חדשות)
המשטרה בזירת דקירה (חדשות 2, ארכיון) | תמונת AVI: חדשות

דקירה על רקע לאומני לפנות בוקר בירושלים: ארבעה יהודים חרדים דקרו צעיר ערבי סמוך לשכונת מאה שערים בעיר. הצעיר פונה במצב בינוני-קשה לבית החולים שערי צדק בעיר.

ממשטרת ירושלים נמסר כי גבר כבן 31, תושב מזרח העיר, נדקר על ידי ארבעה גברים יהודיים, חובשי כיפות. שניים מהם התקרבו אליו ושאלו אותו "מה השעה?" - ושניות לאחר מכן דקרו אותו בגב. את הדקור שותת הדם מצא שוטר סיור מצא את הצעיר שותת דם והזעיק את כוחות מד"א למקום. הרקע לאירוע ככל הנראה לאומני, אך עד כה לא נעצרו חשודים בפרשה.

מרדכי בן הרוש, פראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "הקריאה הגיעה מהמשטרה על אדם דקור, הגענו במהירות, האדם היה שרוע על המדרכה, מסביבו הרבה דם, עליו ועל בגדיו. מייד התחלנו בפעילויות בסיסיות, כאשר זיהינו כי הדקירה שלו באזור בגב, ייצבנו את מצבו, מצב בינוני, הבאנו אותו לחדר הלם בשערי צדק שם נמשך הטיפול המשלים".

עוד הוסיף הפראמדיק כי האדם היה בהכרה אך סבל מכאבים רבים. הפצוע סיפר בחקירה הראשונית כי הוא עובד באזור, ותוקפיו היו אנשים שאינו מכיר, אך במקרה הצורך הוא יידע לזהות אותם.

מבית החולים שערי צדק נמסר כי הפצוע הגיע באישון לילה כאשר אובחנו אצלו שלוש דקירות בגב העליון. מצבו אובחן כבינוני עד קשה והוא טופל ביחידת הטראומה. לאחר שמצבו יוצב, הועבר הפצוע ליחידת טיפול נמרץ. כרגע מצבו יציב. הוא לא עבר ניתוח והוא נמצא בהכרה מלאה.