תצוגת תכלית אווירית: התעשייה האווירית ערכה היום טיסת ראווה של המטוס ללא טייס "הרון". באירוע הודגמו היכולות הטכנולוגיות של הכלים הבלתי מאוישים של התעשייה האווירית, ובראשם "הרון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון נראות יכולות ההתמקדות של המל"ט, בשעה שהוא מתמקד במטרה. עוד הוצג סרטון שצולם מהמל"ט כשטס מעל תל אביב וגוש דן והפגין את איכות הצילומים האוויריים שלו.

קודם לכן הודיעה התעשייה האווירית כי כלי הטיס הבלתי מאוישים שלה חצו את קו מיליון שעות טיסה מבצעיות ברחבי העולם, ולדבריהם מדובר ב"הישג חסר תקדים". "התעשייה האווירית ידועה כחלוצה עולמית בתחום כלי הטיס הבלתי מאוישים", אמר מנכ"ל התעשייה האווירית יוסי וייס. "כיום, עם ניסיון מבצעי מצטבר של למעלה מארבעים שנה, וחמישים לקוחות ברחבי העולם, אני גאה להכריז שהמל"טים חצו את קו מיליון שעות טיסה מבצעיות".

המל"ט בפעולה (צילום: by videopull)
המל"ט בפעולה | צילום: by videopull

וייס הוסיף כי מל"ט ההרון, שתצלומיו מופיעים בסרטון, "היה ועודנו המערכת המובילה מסוגה בארץ ובשווקים הבין לאומיים בעשור האחרון, ונמכר לכעשרים לקוחות בעולם. הרון צבר למעלה ממאתיים אלף שעות טיסה מבצעיות הכוללות בין היתר שימוש מבצעי אינטנסיבי של כוחות נאט"ו באפגניסטן ובאזורי עימות נוספים בעולם. אנו ממשיכים לשקוד על פיתוחו ושדרוגו של ההרון ושל תחום המל"טים, תוך שימוש בידע ובניסיון הנרחב שנצבר בחברה".