הופר השקט בירושלים? אחרי תקופה ארוכה של שקט התפוצץ הבוקר מטען צינור בתוך שקית זבל סמוך למחסום גילה. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי ככל הנראה מדובר בפיגוע על רקע לאומני. עם זאת, עדיין לא ברור מי אחראי להעברת המטען לבירה, ובמקביל הוטל צו איסור פרסום על כל פרטי האירוע.

האירוע התרחש סמוך לשעה 08:00 הבוקר, בפינת הרחובות רוזמרין ודרך חברון בירושלים. כמדי בוקר, עובדי מחלקת התברואה בעירייה עסקו בפינוי אשפה. שניים מהעובדים פינו את שקיות הזבל מהבתים ברחוב, כשלפתע המטען התפוצץ בשקית שהייתה בידו של אחד מהם.

"ראיתי שלולית של דם"

האיש נפצע באורח בינוני ופונה לטיפול בבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים. ידו של העובד ככל הנראה נקטעה. העובד השני נפצע באורח קל, טופל במקום ושוחרר לביתו.

"נסעתי עם האישה והילד בדרך לגן", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט רפאל הרבסט, פרמדיק של מגן דוד אדום. "הגעתי מעט אחרי תחילת האירוע וראיתי שלולית של דם. מצאתי גבר עם פציעה מאוד קשה בידו כתוצאה מפיצוץ. במקביל, דיווחתי למוקד על האירוע. עד שהגיע ניידת טיפול נמרץ טיפלתי בו. הפצוע היה יציב בהכרה מלאה, היה בהלם ועם כאבים ועם פציעה ביד. החבלנים לא נתנו לפנות אותו עד שהוא לא נבדק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק