אביו של החייל שנפצע אתמול קשה בפגיעת הנ"ט באוטובוס, דיבר היום (שלישי) עם החדשות Online ומתח ביקורת חריפה על צה"ל. כשהוא יושב לצד מיטת בנו תקף האב והעלה שאלה: "מדוע בני היה שם? לא מבין מה הם עשו ליד הגבול. הביאו אותם לגדר והעמידו אותם כמו ברווזים". עוד קיווה האב כי צה"ל יתחקר את האירוע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"צפיתי בסרטון של החמאס מהתקרית וזה קשה", המשיך האב. "ראיתי איך הבן שלי נפגע זה היה קשה, אני מקווה שהבן שלי ייפתח עיניים – תתפללו לשלומו". האב טען כי הוא "לא מבין מה הם עשו שם, הם לא היו בתעסוקה מבצעית. הם עדיין בקורס".

החייל שנפצע מפגיעת הטיל עדיין מאושפז בבית החולים סורוקה. הוא עבר שני ניתוחים משמעותיים כדי לייצב את מצבו, שמוסיף להיות קשה. חלק מבני משפחתו נמצאים בחו"ל, ולכן הם מבקשים לכבד את הפרטיות של המשפחה.

מוקדם יותר היום שחזרה אימו של החייל כיצד קיבלה אתמול את הבשורה על הפציעה של בנה הבכור. "כל הזמן הזה לא ידעתי שהפצוע הוא הבן שלי", אמרה. בנה ניסה להרגיע אותה ואמר לה שלמרות שהכול בסדר איתו למרות שהוא לא יהיה זמין, אך ללא הועיל.

היא הוסיפה: "כשהגעתי הביתה ראיתי חיילים ואת בעלי, וברגע שאמרו לי דרשתי לראות אותו. זו הייתה הנסיעה הכי ארוכה בחיים שלי מגן יבנה לסורוקה. זה היה סיוט". מאז שהגיע לבית החולים, עבר החייל שני ניתוחים משמעותיים כדי לייצב את מצבו. הוא עדיין מאושפז בטיפול נמרץ, ולאמו יש בקשה אחת: "אני מבקשת שתתפללו לשלום בני שיפקח את עיניו. מקווה שבערב זה יקרה".