ארגמן ואיזנקוט בטקס, הערב (צילום: דוברות שב"כ, חדשות)
ארגמן ואיזנקוט בטקס, הערב | צילום: דוברות שב"כ, חדשות

בשב"כ נפרדים מהרמטכ"ל היוצא: הערב (שני) התקיים במטה שירות הביטחון הכללי מפגש פרידה של פורום מטה שירות הביטחון הכללי מהרמטכ"ל גדי איזנקוט, שיסיים את תפקידו בתוך כחודש. ארגמן חלק שבחים לשיתוף הפעולה עם צה"ל: "הובלנו יחד מבצעים רגישים ופעולות מודיעיניות עלומות אשר תרמו באופן דרמטי ביותר לביטחון מדינת ישראל ותושביה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"בנושאים הביטחוניים המורכבים, בעלי השפעה אסטרטגית, מצאתי בך שותף יוצא דופן, נאמן לערכים ולדרך, אשר רואה את טובת המדינה מעל הכול", הוסיף ארגמן. "בתקופת כהונתך כרמטכ"ל, מערכת היחסים הבינארגונית הגיעה לשיאים חדשים של שיתוף פעולה והישגים ומקסמנו יחד את ערך השילוביות".

ארגמן סיכם: "הובלת דרך עניינית וחברית, המבוססת על אמון, שקיפות ומקצוענות. ברצוני להודות לך, בשם שירות הביטחון הכללי, עם ישראל וממני באופן אישי – ולאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך". בסיום המפגש, דנו הרמטכ"ל וראש השב"כ בנושאים מודיעיניים ומבצעיים שעל סדר היום. 

איזנקוט נשא דברים ואמר: "שב"כ וצה"ל הם שני ארגונים אשר טובת המדינה היא נר לרגליהם, כמו גם המסירות אין קץ ואחדות המטרה. העשייה המשותפת של שב"כ וצה"ל היא פנומן מודיעיני ומבצעי, אשר אין לו אח ורע בעולם כולו. בכוחות משותפים פעלו ופועלים הארגונים כנגד הטרור ומאפשרים לאזרחי ישראל את שגרת חייהם. בשנים האחרונות התמודדנו מול אתגרים ביטחוניים מורכבים בזירות קרובות ורחוקות וללא ספק שיתוף הפעולה היווה מכפיל כוח מול יריבינו באשר הם. תודה לך נדב ולכל עובדי ועובדות השירות אשר פועלים כמגן ולא יראה יחד עם לוחמי ומפקדי צה"ל בזירות השונות".