נהג האוטובוס שספג אתמול טיל נ"ט על גבול רצועת עזה מתקשה להתאושש מהתקרית הקשה והבוקר (שלישי) חזר לבדיקה נוספת לבית החולים. מבית החולים סורוקה נמסר על שיפור ניכר במצב החייל שנפצע מרסיסים ואושפז במצב קשה. אמו מבקשת שיתפללו לבריאות בנה, שעבר ביממה האחרונה שני ניתוחים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אני בהלם טוטאלי, עדיין לא יודע מה קורה איתי", סיפר לחדשות Online הנהג, תושב אחד הכפרים הבדואים בדרום. "אני עדיין בהלם ומנסה לשחזר את מה שקרה אתמול". למרות שקיבל טיפול רפואי, היום הוא חזר לבית החולים.

קרובי משפחתו מלווים אותו מקרוב, וגם הם סיפרו על מצב נפשי קשה. "הוא עדיין מתקשה לדבר ובאמת בהלם", סיפר אחד מהם. "מה שהוא יודע לספר, כמו שראינו, זה שהוא הסיע חיילים. הוא עובד בחברת הסעות שקיבלה הזמנה לעבוד במשרד הביטחון, הוא בסך הכול הסיע את החיילים. לאחר שהם ירדו היה בום גדול ומאז הוא מנסה לשחזר ומתקשה".

עורך הדין מוחמד רחאל (צילום: החדשות)
עורך הדין מוחמד רחאל | צילום: החדשות

עורך הדין מוחמד רחאל, מומחה לתביעות נגד משרד הביטחון ומקורב למשפחה, אמר: "דיברנו עם בני משפחתו ומנסים לעזור להם. אנחנו מבינים שהוא עדיין בהלם ולפי מה שראינו בתמונות אנחנו מבינים באיזה מצב הוא שרוי. בינתיים הוא מקבל טיפול בבית החולים ומקווה שבקרוב גם יחזור לעבודתו".

אמו של החייל הפצוע: "תתפללו שיפתח את עיניו"

החייל שנפצע מפגיעת הטיל עדיין מאושפז בבית החולים סורוקה. הוא עבר שני ניתוחים משמעותיים כדי לייצב את מצבו, שמוסיף להיות קשה. חלק מבני משפחתו נמצאים בחו"ל, ולכן הם מבקשים לכבד את הפרטיות של המשפחה.

בשיחה עם החדשות Online שחזרה האם כיצד קיבלה אתמול את הבשורה על הפציעה של בנה הבכור. "כל הזמן הזה לא ידעתי שהפצוע הוא הבן שלי", אמרה. בנה ניסה להרגיע אותה ואמר לה שלמרות שהכול בסדר איתו למרות שהוא לא יהיה זמין, אך ללא הועיל.

היא הוסיפה: "כשהגעתי הביתה ראיתי חיילים ואת בעלי, וברגע שאמרו לי דרשתי לראות אותו. זו הייתה הנסיעה הכי ארוכה בחיים שלי מגן יבנה לסורוקה. זה היה סיוט". מאז שהגיע לבית החולים, עבר החייל שני ניתוחים משמעותיים כדי לייצב את מצבו. הוא עדיין מאושפז בטיפול נמרץ, ולאמו יש בקשה אחת: "אני מבקשת שתתפללו לשלום בני שיפקח את עיניו. מקווה שבערב זה יקרה".