שמחה ולאה גולדין, גדי איזנקוט (צילום: החדשות, פלאש 90)
שמחה ולאה גולדין | צילום: החדשות, פלאש 90

שמחה ולאה גולדין מסרו הערב (מוצ"ש) שנועדו אתמול עם הרמטכ"ל איזנקוט ולדבריהם במהלך הפגישה הוא אמר להם שאם המערכת הפוליטית תרצה - ניתן היה להשיב את הבנים תוך שבוע. דובר צה"ל מנגד הוציא הודעה שבה אישר את קיום הפגישה - אך הכחיש בתוקף את הפרטים שכביכול הודלפו ממנה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"מהפגישה הקשה הסקנו כי ראש הממשלה לא רוצה להשיב את החיילים לישראל", מסרו שמחה ולאה גולדין לאחר הפגישה. "בפעם השלישית ראש הממשלה שוב שיחק ברגשות המשפחות והונה אותנו".

"נתניהו מסכים לשלם משכורות למנגנון הטרור של החמאס לפני שהוא דורש את השבת החיילים חזרה לישראל", הוסיפו. "אנחנו מבקשים מעם ישראל לדרוש מראש הממשלה ושר הביטחון לעמוד בהתייחסות שנתנו שלא תהייה הסדרה בלי החיילים".

נפרד. איזנקוט (צילום: פלאש 90, חדשות)
רב-אלוף גדי איזנקוט | צילום: פלאש 90, חדשות

דובר צה"ל פרסם הודעה שבה אישר את עצם הפגישה שבה הרמטכ"ל עדכן את משפחת גולדין ביום שישי "כפי שנוהג לעשות מעת לעת". אלא שלאחר מכן הכחישו בתוקף את הודעת גולדין: "המשפטים שהוצאו מהפגישה הינם חלקיים ביותר ואינם מיצגים את הדברים שנאמרו בפגישה".

"במהלך הפגישה הציג הרמטכ"ל את עמדת צה"ל כפי שבאה לידי ביטוי באופן קבוע בפני הדרג המדיני בשיחות סגורות ואשר לא השתנתה בשנים האחרונות", הוסיף. "צה"ל פועל ללא לאות להשיב את השבויים והנעדרים לישראל וימשיך לעשות זאת".