עדת ראייה משחזרת את רגעי האימה בפיגוע הירי בגבעת אסף: שרי ארביב, עמדה היום (חמישי) בטרמפיאדה בצומת גבעת אסף ובשיחה עם החדשות Online היא מספרת בבכי על הרגעים המפחידים מהפיגוע: "אני לא מעכלת - יכולתי להיות במקום כל אחד מההרוגים".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"עמדתי בטרמפיאדה וחיכיתי שיאספו אותי הביתה מהאימון שלי, לפתע נעצר רכב כחול וחשבתי שבאו לאסוף אותי. ואז יצא ממנו בחור עם נשק", שחזרה שרי ארביב. "ראיתי את הנשק שלו, הוא ירה מספר פעמים ושמעתי הרבה יריות".

שרי סיפרה שהיא לא זוכרת מה בדיוק היא עשתה בשלב הזה: "אני רק זוכרת שרצתי והמשכתי לרוץ לא יודעת כמה - אם קילומטרים או מטרים, עד שראיתי ג'יפ של הצבא". לדבריה: "צעקתי להם 'דחוף דחוף היה ירי תגיעו מהר'. אני זוכרת שראיתי אנשים נופלים על הרצפה, אני זוכרת זעקות של אנשים לעזרה - אני פשוט בשוק זה נס שאני כרגע משוחחת איתכם".

"אחר כך ראיתי הרבה כוחות צבא מגיעים למקום ופינו אותי לבית החולים שערי צדק כנפגעת חרדה", שחזרה. "אני כולי רועדת ואני לא מעכלת את גודל האירוע. שמעתי שיש הרוגים ופצועים. אני מאחלת החלמה מהירה לפצועים ולאנשים הצעירים שעמדו לידי ויכולתי להיות במקומם". היא פונתה לבית החולים וקיבלה טיפול בשערי צדק. בני משפחתה מקיפים אותה ונמצאים סביבה ומנסים להרגיע אותה.