הותר לפרסום שמה של הישראלית בת ה-42 שנדרסה למוות אמש (חמישי) על ידי מונית פלסטינית בצומת חוות גלעד שבשומרון - חווה רויזן תושבת עמנואל. לאחר הדריסה, המונית נמלטה מהמקום לכיוון צומת ג'ת וכוחות צבא החלו בסריקות באזור בחיפושים אחר הנהג הפוגע. לאחר כשעה הסגיר את עצמו הנהג, גבר כבן 60, למנגנוני הביטחון הפלסטיניים וטען שמדובר בתאונה. בצה"ל הבהירו: סבירות גבוהה שמדובר בתאונת דרכים, אך טרם נשללו כיווני חקירה אחרים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

ביישוב עמנואל ביכו את מותה של תושבת היישוב: "אנו מחזקים את ידי הבעל והמשפחה בשעה קשה זו. המנוחה ובעלה אנשי עמל צנועים, גרים בעמנואל 16 שנים. המשפחחה מלווה על ידי גורמים מקצועיים". פרטים על הלוותיה של חווה יפורסמו בהמשך היום.

אמש, סמוך לשעה 21:30 התקבל דיווח במד"א על הולכת רגל שנפגעה סמוך לחוות גלעד בשומרון. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו לזירה העניקו לה טיפול רפואי במקום ובסופו נאלצו לקבוע את מותה. גורם במערך הביטחון בשומרון שצפה במצלמות האבטחה טוען: "זה לא נראה כמו פיגוע". לדבריו האישה נפגעה בעת שחצתה את הכביש על ידי רכב שהגיע במהירות ומהתיעוד נראה שמדובר בתאונת פגע וברח ולא בפיגוע.

כוחות ההצלה בזירה, אמש (צילום: דיווחי הרגע, חדשות)
כוחות ההצלה בזירה, אמש | צילום: דיווחי הרגע, חדשות

דותן מעצרי, חובש בכיר על אופנוע מד"א, ופראמדיק מד"א בועז מלכה סיפרו: "כשהגענו למקום הבחנו בצומת המוארת בכביש 60 סמוך לחוות גלעד, באשה בשנות ה-40 ששכבה בתעלה בצד הדרך, היא הייתה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה וסבלה מפגיעה רב מערכתית, ,הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו בדיקות רפואיות, מצבה היה קריטי ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/