צה"ל מודה - לוחם הפעיל כוח מעבר לנדרש: דובר צה"ל אישר היום כי במהלך אירוע סמוך לחברון בו תועדו חיילי צה"ל מתעמים עם פעילי שמאל - הפעיל אחד החיילים כוח מעבר לנדרש. בהודעה של דובר צה"ל נמסר כי "עניינו של הלוחם יטופל פיקודית".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"מתחקור ראשוני של האירוע עולה כי אחד הלוחמים הפעיל במהלך האירוע כוח מעבר לנדרש", נכתב בהודעת דובר צה"ל שטענו שהטיפול המשמעתי ייתבצע לאחר השלמת התחקיר המבצעי: "האירוע יתוחקר וההנחיות יחודדו".

פעילי ארגון השמאל תעאיוש ליוו הבוקר חריש בסמוך להתנחלות פני חבר שבהר חברון. במהלך האירוע, תיעדו הפעילים חיילי צה"ל מתעמתים איתם, ואף מנסים לקחת להם את המצלמה המתעדת את המתרחש.

בסרטונים מהאירוע נראה חייל אחד תוקף באלימות גבר הנמצא במקום בלבוש אזרחי, בעודו מצלם את המתרחש. בסרטון נוסף, נראה חייל נוסף אומר: "אם יש מצעד הכונפות, זה מצעד הבוגדים" בעודו מצלם את הפעילים – ואז מנסה לחטוף את המצלמה המתעדת את המתרחש.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/