גבר כבן 35 נפצע היום (ראשון) מדקירה ברחוב פייר קניג בבירה סמוך לקניון הדר בשכונת תלפיות. המשטרה מעריכה כי הרקע לאירוע פלילי, אך מבהירה כי כל כיווני החקירה נבדקים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

החשוד נוטרל בירי על ידי שוטר שנכח במקום ולא היה בתפקיד. התוקף נפצע באורח קל-בינוני. כוחות מד"א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי לגבר שנפצע באורח קשה ופינו אותו לבית החולים שערי צדק. המשטרה העריכה כי מדובר באירוע פלילי, אך הבהירה כי כל כיווני החקירה נבדקים.

בתיעוד שצולם במקום בזמן התקרית, ניתן לראות גבר לבוש בחולצה שחורה ועם קסדת אופנוע על ראשו, מתנפל ודוקר אדם אחר שהיה במקום. לאחר מכן הוא נראה בורח תוך שנשמעות צעקות של עוברי אורח במקום. בשלב מסוים אף נשמע הירי שנטרל בסופו של דבר את הדוקר.

הדיווח הראשוני על האירוע התקבל לראשונה במוקד מד"א בשעה 13:45. הדיווח היה על גבר שנדקר ברחוב סמוך לכניסה לקניון הדר. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי ראשוני לגבר כבן 30 כשהוא סובל מדקירה בפלג גופו העליון.

זירת האירוע
זירת האירוע | צילום:

חובש רפואת חירום במד"א אורי כהן שיחזר כי "כשהגענו למקום ראינו סמוך לכניסה לקניון שני פצועים, גבר כבן 35 שכב על הכביש כשהוא בהכרה וסובל מפצע ירי בגפיים ועל המדרכה הסמוכה שכב גבר כבן 30 בהכרה מעורפלת כשהוא סובל מפציעות חודרות בפלג גופו העליון. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני מציל חיים בשטח, שכלל עצירת דימומים מסכני חיים וחבישות, והם פונו במהירות לבית החולים שערי צדק כשמצבם בינוני וקשה".