אזריה במהלך הדיונים בבית המשפט (צילום: פלאש 90, חדשות)
אזריה. הולך למשפט | צילום: פלאש 90, חדשות

אין הסדר: התביעה הצבאית וצוות ההגנה של סמל אלאור אזריה קיימו היום (שני) פגישת משא ומתן, בניסיון להגיע להסדר שיימנע את הדיון בבית הדין הצבאי לערעורים. עם זאת, הצדדים לא הצליחו להגיע להסכמה, כך שהשופטים בתיק יהיו אלה שיכריעו את גורלו של אזריה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הפערים בין הצדדים - התביעה, בהובלת אל"מ שרון זגגי פנחס וסא"ל (במיל') נדב ויסמן, וההגנה בהנהגת עו"ד יורם שפטל - עדיין משמעותיים ומהותיים, ובפגישה הובן כי לא ניתן להגיע להסכמות. הצדדים יעדכנו את בית הדין הצבאי לערעורים על המסקנה.

"קיבלתי מכתב קצר בן מספר שורות בו נאמר לי שאני מוזמן ביום שני הקרוב בשעה 7 בערב, לשיחה עם התובעת הראשית, בנוכחות של סגן אלוף נדב וייסמן", סיפר טרם הפגישה עורך הדין שפטל בשיחה עם חדשות 2 Online. "עוד בבית המשפט, אנחנו הסכמנו להליך. מי שסירב היה התובע הצבאי, עורך הדין, סא"ל וייסמן. אנחנו שמחים שהם גם קיבלו את ההצעה".

עורך הדין, יורם שפטל (צילום: פלאש 90, חדשות)
שפטל. "ניצבים איתנו מיליון סניגורים" | צילום: פלאש 90, חדשות

ערעורו של אזריה נפתח בתחילת חודש מאי, ארבעה חודשים אחרי הכרעת הדין. "אנחנו אומנם שני סניגורים שנלחמים על חפותו של חייל יהודי, אבל ניצבים איתנו מיליון סניגורים שמתפללים לשלומו ולחפותו של החייל אלאור אזריה", אמר עו"ד שפטל בפתח הדיון.