ביום שלאחר הפיגוע הקשה בירושלים בקו 12, פצועי התקרית משחזרים את רגעי האימה שבהם עלה האוטובוס בלהבות. "כולם היו בתוך האש, לא ראיתי שום דבר, רק אנשים ולהבות", סיפר מיכאל צ'אשין שישב בחלקו האחורי של האוטובוס ונפצע בפיצוץ.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בבתי החולים שערי צדק והדסה עין כרם עדיין מאושפזים 10 פצועים שנפגעו בפיגוע. "בשעה 17:30 בערך עליתי על האוטובוס אחרי שיעור קרב מגע", שחזר צ'אשין. "נסעתי שתי תחנות וזהו, היה פיצוץ. לידי לא ישב אף אחד, רק בחור אחד, בצד השני. "בזמן הפיצוץ, הסוללה של הפלאפון התפוצצה ביד שלי. אחר כך לא ראיתי שום דבר, רק אנשים ואש".

"התיישבתי באוטובוס, ואחרי כמה דקות הוא פשוט התפוצץ והתמלא פיח", סיפרה רחל דדון, שבתה עדן נפצעה בפיגוע באורח אנוש. "היא עדיין לא מרגישה טוב - יש לה רסיסים בכל הגוף", אמרה. " שלחתי ילדה בריאה וקיבלתי אותה עם כוויות ורסיסים".

ד"ר עופר מרין מנהל מרכז הטראומה בבית החולים שערי צדק התייחס לפצוע האנוש שנחשד שהוא המפגע שגרם לפיגוע. "הפצוע אנוש נפגע פגיעה משולבת של כוויות קשות, הוא מורדם ומונשם", אמר. באשר לשאלת זהותו של הפצוע, אמר ד"ר מרין כי היא טרם התבררה, על אף העיסוק הציבורי הנרחב בנושא.