החיילת סירבה בנחרצות. ארכיון
החייל הנאשם | צילום:

פרסום ראשון: הפרקליטות הצבאית הגישה אתמול כתב אישום נגד לוחם בחטיבת הנח"ל, חייל בודד משוויץ, בגין אונס של חיילת שפגש בבית השריון בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום החייל, שעלה לארץ לפני כשנה וחצי, פגש במתלוננת בחדר הכביסה בבית השריון וביקש ממנה שתכבס את חולצתו יחד עם כביסתה. לאחר מכן הוא ליווה אותה לחדרה ובמקביל ניסה לשכנע אותה לשתות יחד משקאות משכרים.

בתחילה החיילת סירבה, אך לאחר מכן נענתה לבקשתו והשניים הלכו לחדרה. במהלך שהותם בחדר הוציא הלוחם בקבוק וויסקי. בתוך כך שלחה החיילת מסרונים לבן זוגה בהם כתבה: "אני לא יודעת מה לעשות. מישהו הציע לי לשתות, והוא עוד מעט בא אליי".

השניים שוחחו, ובין היתר סיפר לה החייל על קשייו בשירות. "זאת לא סיבה שתסכימי לנשיקה?", הוא שאל אותה. היא השיבה בשלילה ואמרה שיש לה חבר. לפי כתב האישום, הוא רכן לעברה על מנת לנשקה. היא הסיתה את פניה ואמרה לו: "לא כדאי לנו לעשות את זה". הוא רכן עליה ואמר לה "מגיעה לך נשיקה" - ונישק אותה.

לאחר מכן הוא החל להניח את ידו על צווארה וליטף אותה. היא חדלה אותו ממעשיו ואמרה כי היא אוהבת את בן הזוג שלה וכי היא לא רוצה שהוא ימשיך. עם זאת, על פי האישום, הוא אמר לה: "הכל יהיה בסדר אל תפחדי". הוא המשיך במעשיו ונגע באיברי גופה למרות התנגדותה הנחרצת.

אילוסטרציה (צילום: בשמת בן עמי)
החיילת סירבה בנחרצות. ארכיון | צילום: בשמת בן עמי

פרקליטיו של החייל: "הכל היה בהסכמה"

החיילת אמרה ללוחם כי היא אינה רוצה שימשיך לגעת בה. על פי כתב האישום הוא אנס אותה ולאחר שהגיע לפורקן אמר לה: "סליחה, לא היה לי סקס כבר שלושה שבועות".

עו"ד בועז קניג ומור עטיה
עו"ד בועז קניג ומור עטיה | צילום:

מיד לאחר המקרה החיילת פרצה בבכי, ביקשה לשמור על האירוע בסוד, והחייל התלבש ויצא מהחדר. לאחר מכן היא החליטה להתלונן על המעשה במשטרה הצבאית, וכך הוא נעצר. התביעה ביקשה הארכת מעצר עד תום ההליכים.

עורכי הדין בועז קניג ומור עטיה, שמייצגים את החייל הנאשם, מסרו בתגובה: "מרשנו כופר מכל וכל במיוחס לו. לטענתו יחסי המין היו בהסכמה מלאה, אלא שבסיומם 'נזכרה' המתלוננת בעובדה שיש לה חבר, ותלונתה הוגשה אך ורק לנוכח לחץ חברתי שהופעל עליה".