שר האוצר יובל שטייניץ מזהיר את ראש הממשלה נתניהו מפני שר הביטחון אהוד ברק. בראיון ל"אולפן שישי" נשאל שר האוצר על דעתם העדכנית של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון אהוד ברק באשר לאפשרות התקיפה באירן, ואז טען "ברק כבר עקץ פעמיים בעבר. פעם את אנשי קדימה ואת ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, ופעם את חבריו למפלגת העבודה - פואד, בוז'י וברוורמן. הוא עשוי לעקוץ פעם נוספת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

ועוד בעניין אירן, התייחס שטייניץ בראיון גם להודעת קנדה, כי תנתק את קשריה הדיפלומטיים עם טהרן. "מה שקנדה עשתה צריך לסמן את הכיוון. הגיע הזמן, זו בעיית אמת. זהו איום גם על ארה"ב. הגיע הזמן להציב אולטימטום, קו אדום ברור, ולוח זמנים. אנחנו צריכים לשמוע את זה. אבל חשוב מזה - האירנים צריכים לשמוע".

שטייניץ סרב לענות לשאלה האם חל שינוי בעמדתו של נתניהו בסוגייה והגיב, "ראש הממשלה מחדד ובצדק - אם העולם רוצה למנוע את הסכנה של אירן גרעינית, צריך לקבוע אולטימאטום עם לוחות זמנים. עד כאן. מכאן והלאה - הם עלולים להתקל בכוחו של המערב. העולם לא ייתן לכם, שנו את התנהגותכם".

שטייניץ, החבר בקבינט המדיני בטחוני, הביע גם את עמדתו בעקבות פיזור ישיבת הפורום במהלך השבוע על ידי ראש הממשלה, שטען כי הודלפו חומרים מישיבה קודמת, והוא לא יוכל לקיים דיון בפורום שלא מאפשר סודיות מלאה. שטייניץ הציג אחדות דעים מלאה עם נתניהו. "הגיע הזמן לשים סוף להדלפות הללו,זה בלתי נסבל", הסביר שטייניץ, "כל אחד שואל מי ידלוף, מי ידליף, מתי? גם שרים מחויבים לשמירה על סודות המדינה בתחום המדינה. ההדלפות עברו את הגבול - ולכן, צריך לשקול לבדוק את כולם בפוליגרף, גם אותי, והדבר השני - לצמצם את הפורום, כי לא יכול לקבל החלטות חשובות כאלה ולהדליף".

מנכ"ל מפלגת העצמאות מסר כי "יובל שטייניץ הוא איש מבולבל והזוי, וכל מי שצפה בו הערב הבין זאת". בלשכתו של שר הביטחון אהוד ברק סירבו להגיב לדברים.