זמן קצר אחרי זכייתו בבחירות, אמר הנשיא ה-10 של מדינת ישראל, ראובן (רובי) ריבלין: "הדבר הראשון שאעשה זה להודות לחבריי האמיתיים. אני לא רוצה להפקיר אותם. רצון העם בא לידי ביטוי בהצבעה". לנוכח מערכת היחסים העכורה בינו לבין ראש הממשלה נתניהו, הוא הדגיש כי הוא "לא כועס על אף אחד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דקות ספורות אחרי בחירתו של אביו, אמר יואל ריבלין, בנו של הנשיא הנבחר, כי הוא "מאוד מתרגש. היה הרבה מתח ואני שמח מאוד בשבילו. הוא עבד קשה והוא אדם ראוי. אין לי מילים". לדבריו, משפחת ריבלין לא ניסתה לדבר עם האב ראובן. "הוא היה מאוד מתוח. פוליטיקה זה דבר שמוציא את הנשמה, אבל הוא מכיר את זה ושוחה בבריכה הזו. הוא זכה בתפקיד שהוא מאוד רצה".

הפסיד בסיבוב השני. שטרית
המפסיד. מאיר שטרית | צילום:

הבן נשאל לגבי המתיחות בין אביו לראש הממשלה נתניהו, והדגיש כי "השמחה והתמיכה שלו (נתניהו) אינם רלוונטיים. הוא (ריבלין) הצליח לגרוף את הקולות בסופו של דבר ואין לי ספק שהוא יבכה".

גם הגברת הראשונה, נחמה ריבלין, הביעה שמחה לאור זכייתה של בעלה בבחירות: "אני שמחה שההגינות, המוסר והיושר ניצחו".  ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהתחמק לאחרונה מהצהרות תמיכה רשמיות בריבלין, בירך אותו על בחירתו לנשיאות. "איש הליכוד ואיש המחנה הלאומי נבחר", כתב בהודעה רשמית. "אני מצפה לעבוד עמו בשיתוף פעולה".‎

המועמד שהפסיד, ח"כ מאיר שטרית איחל לריבלין הצלחה: "אני רוצה לברך את הנשיא הנבחר, שהוא חבר שלי. הוא ראוי ואני מאחל לו הצלחה לטובת עם ישראל". שטרית הדגיש כי ימשיך לשמור על קשרי הידידות עם הנשיא הנבחר. "התחבקנו והתנשקנו ואנחנו חברים טובים; לא הייתה לנו מילה רעה האחד על השני. הוא חשב שהוא הפסיד. אני מאחל לו שיהיה בריא ושייצג את ישראל בכבוד".