בכנס שעורכת הערב תנועת ש"ס למען שלמה בניזרי, שייכנס בימים הקרובים ל-4 שנות מאסר, נאם בניזרי עצמו באריכות. בפתח דבריו השווה עצמו דווקא לבדרן שהתאבד, דודו טופז - הכול כדי לתקוף את ה"תשקורת", כלשונו.

"בדרן מאוד מפורסם שהתקשורת עשתה לו רצח אופי שאין כדוגמתו, הבוקר התאבד", אמר בניזרי. "תוך כמה דקות ההודעה כבר הייתה בתקשורת, הילדים שלו שמעו את ההודעה בתקשורת".

"שתבינו איך אנחנו מתנהלים פה. אני חש את זה גם כן על בשרי. שמונה שנים של רדיפה, של סבל, של צער, של אכזריות, של מציצת דם. שתיית דם עם קשית, להנאתם", הוסיף.

הרב עובדיה יוסף: "אוי לנו שיש לנו בית משפט מעוות כזה"

אמש פרסמנו לראשונה בחדשות 2 באינטרנט קלטת מיוחדת ששודרה הערב בעצרת התמיכה בשר לשעבר בניזרי. בקלטת יוצא הרב נגד עונשו של בניזרי ומאשים את השופטים בדין מעוות. ההקלטה של הרב עובדיה הגיעה לידי חדשות 2 באדיבות האתר כיכר השבת.

"צר לנו מאוד על משפט העוול שנעשה לידידנו רב הפעלים שעוסק בכל ימיו להגדיל תורה ולהאדירה, כל מוחו תורה, כל מוחו יראת שמיים, כל מוחו חסד ועם ישראל והם דנו אותו כמו שדנו אותו", אמר הרב בפתח הדברים. "אוי לנו שיש לנו בית משפט מעוול כזה, מעוות כזה", הוסיף הרב. "אין לו דת, אין לו דין. הם לא מאמינים בשום דבר".

עוד אמר, "הדיינים כרבנים שבבית הדין, אלוקים ניצב בעדת קל. הקדוש ברוך הוא יושב עמהם, מנחה אותם תעשו כך", מסביר הרב את ההבדל בין הדיינים לשופטים. "אבל אלה? הם כופרים. איך הקדוש ברוך הוא יסתובב עמהם? מה לכהן בבית הקברות".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

עוד בנושא:

הווידאופדיה: הרב עובדיה יוסף

הרב עובדיה יוסף נגד המורים החילונים