דן מרידור, ארכיון
השר מרידור מחכה לשאלותיכם | צילום:

בימים שבהם החלטות קשות במיוחד עומדות על סדר יומה של ממשלת ישראל, השר לענייני מודיעין דן מרידור יתראיין השבוע בתכנית "פגוש את העיתונות". בתכנית, שתועבר בשידור חי ביום שבת בשעה 17:45, ישוחח השר מרידור עם דנה ויס על כל הנושאים הבוערים על סדר היום הפוליטי-מדיני.

אתם מוזמנים להשתתף כבר מעכשיו: שלחו את שאלותיכם למערכת חדשות 2 באינטרנט דרך פייסבוק וטוויטר - ואולי תזכו לתשובה ממרידור בשידור חי.

דן מרידור, כיום סגן ראש הממשלה והשר לענייני מודיעין כיהן בעבר גם כשר האוצר ושר המשפטים, הוא עורך דין במקצועו ושמו עלה בעבר גם כמועמד לשופט בבית המשפט העליון. בכהונתו הנוכחית הוצע למרידור להיות השר האחראי על עסקת שליט אך הוא סרב. ביום שבת הוא יישאל בשידור על הסוגיות המשמעותיות המעסיקות את הממשלה בימים אלו.

יש לכם שאלות לשר מרידור? רוצים לשאול שאלות ולהגיב בשידור חי? אתר האינטרנט של חדשות ערוץ 2 מציע לכם לשלוח שאלות לשר כבר מעכשיו דרך דף האוהדים בפייסבוק או דרך הטוויטר של חדשות 2. השאלות הנבחרות לשר מרידור יוצגו על המסך בזמן התוכנית, ואולי תזכו לתשובה מהשר בשידור חי. בנוסף לשאלות שיישלחו מראש, ניתן יהיה להגיב על הראיון בשידור חי.

עוד לא הצטרפתם לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק?

ואפשר לשלוח שאלות גם דרך הטוויטר