הלחץ הציבורי עבד וראש הממשלה בנימין נתניהו, יציג הערב חבילת הטבות על מנת להקל על הציבור. את מסיבת העיתונאים נעביר בשידור חי בערוץ החדשות של חדשות 2 באינטנרט החל בשעה 18:00.

החבילה תכלול ביטול העלאת המס על הדלק, תשלום חשבון מים לפי מבחן הכנסה, ביטול התייקרויות בתחבורה הציבורית ודיון מחודש בהעלאת מחירי הלחם. התכנית תחייב קיצוץ רוחבי במשרדי הממשלה או דחיית ההורדה במס החברות.

שר האוצר יובל שטייניץ, שפונה הלילה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים לאחר שחש לא בטוב בביתו והתעלף, לא ישתתף בפגישה. מבית החולים נמסר כי הרופאים החליטו להשאיר את השר שטייניץ 24 שעות נוספות בבית החולים, זאת לצורך סדרת בדיקות נוספות.

בפגישה ישתתפו גם יו"ר לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, שרגא ברוש, יו"ר ההסתדרות עופר עיני ויו"ר השלטון המקומי שלמה בוחבוט.

ההסתדרות הודיעה שתכריז על סכסוך עבודה

אתמול הודיעה ההסתדרות כי בכוונתה להכריז מחר על סכסוך עבודה במשק על רקע ההתייקרויות האחרונות. "ביום חמישי בצהריים תתכנס הוועדה לתיאום וביצוע של ההסתדרות כדי לקבל החלטה בעניין, במחאה על עליית המחירים של מוצרי היסוד ועל אי נכונותה של הממשלה לאמץ את ההסכם להעלאת שכר המינימום", נמסר מההסתדרות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק