מזוכה - ומודה. לאחר שפרסמו שופטי בית משפט השלום בירושלים את החלטתם בדבר זיכויו בפרשת השגריר, נסע חבר הכנסת אביגדור ליברמן להתפלל בכותל המערבי בירושלים כשהוא מלווה בבני משפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ליברמן הגיע אל המקום זמן קצר לאחר שהשופטים החליטו לזכות אותו פה אחד מאישומים של מרמה והפרת אמונים. כשמקורביו לצדו, נשא ליברמן תפילה קצרה ברחבת הכותל ועורר גם את סקרנותם של הצלמים והכתבים מכלי התקשורת הרבים - שליוו אותו במשך היום שהפך לאחד המשמעותיים בחייו.

בין המקורבים שליוו את ליברמן ברחבת הכותל, ניתן היה להבחין גם במשה ליאון, שהתמודד לאחרונה במירוץ לראשות העיר ירושלים בתמיכתו של ליברמן והפסיד לניר ברקת.

מוקדם יותר, עם ההודעה על זיכויו התקשה ליברמן להסתיר את התרגשותו והודה לצוות הגנה שליווה אותו במשפטו. "אני לא מתכוון להתעסק יותר בסוגיה הזאת", הדגיש שר החוץ לשעבר - שצפוי לשוב לתפקיד שנשמר עבורו במהלך תקופת המשפט. "הפרק הזה מאחוריי. אני מתמקד באתגרים שמחכים לנו בפתח ויש מספיק כאלה".

בהמשך הודה ליברמן לתומכיו שליוו אותו בהתנהלות המשפטית הארוכה ב-17 השנים האחרונות. "קיבלתי בימים האחרונים אלפי טלפונים ומסרונים, אימיילים ופקסים עם הבעות תמיכה וידידות. הזרם הגדול שהיה לא איפשר לי להחזיר תשובות - גם מהארץ וגם מהעולם. אני מודה לכולם ומתנצל שאין לי אפשרות לומר תודה לכל אחד ואחד. בסופו של דבר הצדק יצא לאור", סיכם.

ליברמן זוכה פה אחד - הסיקור המלא:

הכרעת הדין המלאה במשפט ליברמן 

נתניהו לליברמן: "שמח על שובך לממשלה"

ליברמן: "שמח שזה מאחוריי"

בית המשפט קבע: ליברמן זכאי