"המצב גורם לי לשקול מחדש בניית כורים גרעיניים אזרחיים", אלה הדברים שאמר הלילה ראש הממשלה בראיון לרשת CNN, בעקבות הנזק הרב שנגרם לכורים ביפן אחרי רעידת האדמה. נתניהו התייחס גם לשלום עם ממשלת אחדות פלסטינית ואמר: "זה כמו לנסות לעשות שלום עם אל-קאעידה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הלילה לרשת CNN. בראיון אמר נתניהו כי בעקבות האירועים ביפן, הוא שוקל מחדש הקמת כורים גרעיניים אזרחיים במדינה. הסכנה הגרעינית ביפן נמשכת, בעקבות הנזק הרב שנגרם לכורים במדינה אחרי רעידת האדמה שהתרחשה שם.

"המצב בהחלט גורם לי לשקול מחדש את הפרויקטים לבניית כורים גרעיניים אזרחיים", אמר נתניהו בראיון, "קודם אהבתי את הרעיון הרבה יותר מאשר עכשיו", דברי ראש הממשלה. נתניהו הוסיף כי: "למרבה המזל מצאנו גז טבעי, אז אני לא חושב שנחתור לאנרגיה גרעינית אזרחית בשנים הקרובות".

שלום עם חמאס - כמו שלום עם אל קאעידה

בראיון התייחס נתניהו גם לסוגיית השלום עם הפלסטינים והמגעים בין החמאס לפתח להקמת ממשלת אחדות פלסטינית: "עכשיו הם מדברים על אחדות לאומית עם החמאס, שקוראת להשמדתנו", אמר נתניהו, "איך אפשר להיות בעד שלום עם ישראל וגם בעד שלום עם החמאס שרוצה להשמיד אותנו?" שאל ראש הממשלה והוסיף: "אתה יכול לדמיין לעצמך הסכם שלום עם אל-קאעידה? כמובן שלא".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק