בני הזוג במוקד הביקורת (צילום: איציק בירן)
הזוג נתניהו צופה במופע, אמש | צילום: איציק בירן

Congratulations - גם מראש הממשלה ורעייתו: בנימין נתניהו ורעייתו שרה היו אמש בין 13,000 הצופים בהופעה של הזמר קליף ריצ'ארד בהיכל נוקיה בתל אביב. השניים הגיעו למופע לאחר שנענו להזמנה של הכוכב עצמו, שביקר בשבוע שעבר במעונו של נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ראש הממשלה ורעייתו המתינו לצאת השבת, ואז יצאו ממעונם בירושלים לכיוון האולם בו נערך המופע, במהלכו פיזז ריצ'ארד על הבמה במשך כשעתיים וביצע את מיטב להיטיו. כדי לא להפריע לבאי המופע, נכנסו בני הזוג נתניהו למופע רק אחרי תחילתו, ויצאו מהאולם לפני סופו.

עם סיום המופע, התקשר הכוכב הבריטי לנתניהו והודה לו על שנענה להזמנתו להגיע להופעה. בישיבת הממשלה הבוקר סיפר נתניהו לשרים על חוויותיו. "אני ושרה נהנינו מאוד אתמול", אמר. "אני מקווה שבעוד תשע שנים, כשאהיה בגילו של קליף, אהיה מסוגל לזוז כמוהו".

ריצ'ארד התארח במעון ראש הממשלה: "עד הפעם הבאה"

קליף פיזז - הזוג נתניהו זמזם את להיטיו (צילום: איציק בירן)
קליף פיזז - הזוג נתניהו זמזם את להיטיו | צילום: איציק בירן

ביום רביעי האחרון נפגשו נתניהו ורעייתו עם סר קליף ריצ'ארד במעון הרשמי של ראש הממשלה בירושלים, עם הגעתו לשתי הופעות חגיגיות בישראל. ריצ'ארד, שהגיע לישראל כעבור 25 שנה מאז ביקורו האחרון, הודה לראש הממשלה ורעייתו על כך שנענו לבקשתו להיפגש עמם. בפגישה השתתפו גם שגריר בריטניה בישראל מת'יו גולד ורעייתו סליה.

ריצ'ארד סיפר בתחילת הפגישה על כך שהצליח להכניס שירים למקום הראשון במצעד הבריטי בחמישה עשורים שונים (משנות ה-50 עד שנות ה-90). בסופה, הזמין את הזוג נתניהו להופעה וכתב בספר האורחים: "איזו פריבילגיה להיות כאן. תודה רבה על האירוח הנדיב. עד הפעם הבאה - קליף ריצ'ארד".