"ביבי, לאיזה שפל ירדת?". ארכיון (צילום: רויטרס, חדשות)
צילום: רויטרס, חדשות

שר הביטחון לשעבר משה בוגי יעלון ממשיך לתקוף את ראש הממשלה נתניהו: בפוסט שהעלה היום (שבת) בדף הפייסבוק שלו כתב: "לי באופן אישי היה משבר לא פשוט כשהבנתי שהאיש שהלכתי איתו כברת דרך ארוכה - מושחת".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הדברים נכתבו לאחר שבריאיון שהעניק יעלון ל"ידיעות אחרונות" העלה טענות קשות נגד נתניהו בקשר לפרשת הצוללות. בעקבות הדברים תקף נתניהו את יעלון, כינה את הדברים שפורסמו "פייק ניוז" והוסיף: "מנסים בכל דרך לקשור אותי בכוח לחקירות שאין לי כל קשר אליהן".

"הפייקניליזם הוא מפלטו האחרון של הנבל", כתב יעלון בפוסט שהעלה. "אני מבין את הצורך של נתניהו להתגונן. זה טבעי ואנושי, אבל מה שאני לא יכול לקבל זה את ההסתה והשיסוי שהוא וחבורתו מייצרים".

"כבר תקופה ארוכה שאני נתון למתקפה מצד מקורבי ראש הממשלה, שמנצלים את הבמות התקשורתיות העומדות לרשותם כדי לנסות ולהדביק לי חוסר יושרה", כתב יעלון ואף השווה בהמשך דבריו את נתניהו לראש הממשלה לשעבר אריאל שרון. "בכך, צועד נתניהו בדרכו של שרון, שהוא וחבורתו מחצו ודיכאו את כל מי שהתנגד להתנתקות והעז להביע דעה אחרת".

"אני צופה שהפייקלינים ילכו ויחריפו את המתקפות ואת הפרובוקציות ככל שהטבעת תתהדק סביב נתניהו וחבר מרעיו - בסוף האמת תצא לאור", הוסיף יעלון. את דבריו חתם בקריאה: "הגיע הזמן למנהיגות אחרת".