יולי אדלשטיין (צילום: פלאש 90 יונתן סינדלר, חדשות)
יולי אדלשטיין. לא מעוניין להתחרות בנתניה | צילום: פלאש 90 יונתן סינדלר, חדשות

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, פנה היום (שני) למארגני אירוע "הליכודיאדה" וביקש מהם להסיר את שמו מרשימת המועמדים שעשויים לרשת את נתניהו בתפקיד יו"ר המפלגה. אתמול פורסם ב"מעריב" כי בכוונת מארגני הליכודיאדה להציב לראשונה קלפי שתבדוק מי המועמד המועדף להחליף את נתניהו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע המרכזי בליכודיאדה, שתתקיים בחודש הבא באילת, הוא מדגם הפריימריז שבו מתבקשים המשתתפים לדרג את רשימת הליכוד לכנסת. הפעם החליטו המארגנים, משה פסל, משה בן זקן וניר בן סימון, לדרג גם את המועמד המועדף עליהם לתפוס בבוא העת את כיסאו של יו"ר התנועה ולהיות המועמד לראשות הממשלה.

על פי הדיווח, המארגנים החליטו לכלול במדגם להנהגת התנועה את שר התחבורה ישראל כץ, השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, שרת התרבות מירי רגב, השר לשעבר גדעון סער ואת יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין.

במכתבו כתב אדלשטיין כי "בעקבות הפרסומים בכלי התקשורת הובאה לפניי כוונתכם לכלול אותי במדגם. אני מודה לכם על הכוונה, אבל אני מבקש שתסירו את שמי משמות המשתתפים במדגם".

אדלשטיין הוסיף: "תנועת הליכוד ידועה בחיזוק שהיא נותנת לראשיה ולא בחיפוש הזדמנויות להחליף אותם. לא זו העת לתכנן תוכניות עתידיות ולסמן יורשים פוטנציאליים. על כולנו להתלכד סביב משימה אחת: ניצחון תנועתנו גם בבחירות הבאות".