אין תמונה
שר הפנים החדש. גלעד ארדן

ממשרד התקשורת - למשרד הפנים: יום לאחר התפטרותו של גדעון סער מהממשלה ומהכנסת, ראש הממשלה בנימין נתניהו מינה הערב (שלישי) את שר התקשורת גלעד ארדן למחליפו של השר הפורש. ראש הממשלה יהיה זה שיחזיק בתיק התקשורת בתקופה הקרובה, אולם ארדן ימשיך להיות האחראי על הרפורמה בשידור הציבורי אותה הוביל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לפני מספר דקות נפגשתי עם ראש הממשלה והודעתי לו שאני מקבל את הצעתו להתמנות לשר הפנים ולהמשיך ולהוביל את יישום הרפורמה בשידור הציבורי לה אני מייחס חשיבות אדירה", כתב השר ארדן בעמוד הפייסבוק שלו. "משרד הפנים הוא משרד חשוב ומשפיע הנוגע באזרחי המדינה מיום לידתם, מעצב את פני המדינה באמצעות מערכות התכנון ואפילו קובע את צביון יום השבת. עבודה רבה לפניי ואני מבטיח שאלמד לעומק את כל הנושאים לפני שאגבש את מדיניותי. בימים הקרובים אפגש עם ידידי גדעון סער לחפיפה יסודית. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לו על כל עשייתו למען הציבור והמדינה".

"לא קל לי להיפרד ממשרד התקשורת והסיכומים ייעשו במועד אחר. אני שמח על שהצלחתי להשלים את הטיפול בנושאים רבים וחשובים, ובאלו שטרם סיימתי התוויתי את הדרך ואני בטוח שהשר הבא אחריי ישלים את המשימות שנותרו פתוחות. אני רוצה להודות לראש הממשלה, בנימין נתניהו, על האמון והשותפות לדרך בה אנו צועדים יחדיו כבר שנים רבות", חתם ארדן את דבריו.

שר הפנים היוצא, גדעון סער, איחל הערב הצלחה לחברו: "אני מאחל לידידי השר גלעד ארדן הצלחה רבה בתפקיד שר הפנים ומשוכנע שהוא יעשה עבודה טובה למען המדינה ואזרחיה".