נתניהו וכ"ץ, ארכיון (צילום: Ohad Zwigenberg, חדשות)
נתניהו וכ"ץ, ארכיון | צילום: Ohad Zwigenberg, חדשות

רה"מ מעניק גיבוי לשר התחבורה: אחרי שגורמים בלשכתו מתחו ביקורת חריפה על התנהלות השר כ"ץ במשבר עבודות גשר יהודית בת"א, הערב (חמישי) מבהיר נתניהו כי הוא "סומך על השר ישראל כ"ץ שיטפל בנושא העבודות על הגשר ושימצא את הפתרון המיטבי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הבוקר גורם בלשכת נתניהו התבטא בחריפות נגד שר התחבורה ואמר: "הטעויות של כ"ץ מתחילות להרגיז". הגורם תהה איך קורה שמגיעה בקשה להקים גשר בסופי שבוע ובמשרד התחבורה לא מזהים מראש את הנפיצות לפני שמתפתח משבר. גורם נוסף טען כי "זו התנהלות אומללה, היה צריך פשוט לא להתערב בעניין, לא מובן מה ישראל כ"ץ עשה".

כך ייראה הגשר בתום העבודות (צילום: חן אדריכלים, חדשות)
גשר יהודית (הדמיה) | צילום: חן אדריכלים, חדשות

עם המראתו לליטא אמר הבוקר ראש הממשלה: "אני לא חושב שזה סביר לסגור ציר תנועה באמצע השבוע באיילון, אני חושב שהדבר הזה מובן וזה גם יילקח בחשבון. אני לא חושב שתהיה הפרעה כלשהי לתנועה".

בריאיון לרשת ב' התייחס שוב השר כ"ץ למשבר, וגם ענה למבקריו הרבים. "אני מודע לזה שיש פה מתקפה רבתי", אמר. "קודם כל חולדאי, הוא לא היה כשפוצצתי את הגשר לרכבת הקלה בתל אביב. כל מי שמותח עליי ביקורת לא עשה כלום. גם מה שגבאי מבטיח לעשות – אני עשיתי מזמן". הוא הוסיף ששמח שנתניהו הצטרף לעמדתו בנוגע להחלטה לעצירת העבודות.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/