חשבון האי נסטגרם של נתניהו (צילום: אינסטגרם, חדשות)
חשבון האי נסטגרם של נתניהו | צילום: אינסטגרם, חדשות

ראש הממשלה בנימין נתניהו ענה הערב (שני) לשאלות גולשים בסטורי בחשבון האינסטגרם שלו. בין היתר סיפר על הרגלי השינה שלו, על קבוצת הכדורגל האהובה עליו ועל מספר שעות השינה שהוא ישן בלילה. אך עם זאת, היו מספר שאלות, קצת קשות יותר, עליהן בחר נתניהו שלא לענות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"איך תגדיר את המצב הביטחוני שלנו?", שאל אחד הגולשים. "אנחנו שומרים על עצמנו בכוחות עצמנו - וזה כל ההבדל בגורל עמנו", ענה נתניהו. גולש נוסף שאל האם המצב בצפון מטופל כראוי ונתניהו ענה ש"מטפלים בזה כול הזמן".

את הקשר בינו לבין ראש ממשלת הודו נרנדה מודי הגדיר נתניהו כ"אישי וקרוב" והוסיף כי הוא "ידיד קרוב של מדינת ישראל". כשנשאל על ידי אחד הגולשים "האם לקנות בית בשומרון או לפחד מפינוי בעתיד?", ענה: "משתדל לא לתת טיפים לקניה אבל מבטיח לך שלא מפנים ישובים בארץ ישראל".

"אוהד שרוף של בית"ר ירושלים" (צילום: אינסטגרם, חדשות)
"אוהד שרוף של בית"ר ירושלים" | צילום: אינסטגרם, חדשות

נתניהו סיפר כי הוא ישן בממוצע 7 שעות בלילה אך "לפעמים בכלל לא, כשהטלפון האדום מצלצל". הוא הוסיף כי הוא אוהד שרוף של בית"ר ירושלים. "מה, אתם לא יודעים? יאללה בית"ר! אשמח להגיע למשחק אני רק לא רוצה להפריע לאוהדים עם סידורי האבטחה".

עם זאת נתניהו בחר שלא להתייחס לשאלות מעט יותר קשות שהופנו אליו. כמו לדוגמא "האם תתפטר במידה ויוגש נגדך כתב אישום?", "מדוע אתה לא מודה בפה מלא שישראל מדברת עם חמאס?", "האם זה נכון שהמערכה בחזית הצפונית קרובה מתמיד?" וגם "האם ראש ממשלה יכול להרשות לעצמו לערער כך על מערכות שלטון החוק?".

"ידיד קרוב של מדינת ישראל" (צילום: אינסטגרם, חדשות)
"ידיד קרוב של מדינת ישראל" | צילום: אינסטגרם, חדשות

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/