בשעות האחרונות התפרסמה ברשתות החברתיות הקלטה ובה חקיין המתחזה לאהוד ברק מתקשר לפרשן חדשות 2 אמנון אברמוביץ'. ראש הממשלה נתניהו מיהר לפרסם את ההקלטה גם בעמוד הפייבוק שלו וכינה את ההקלטה "פייק ניוז". הערב (חמישי) הגיב לדברים גם מושא החיקוי אהוד ברק. "זו לא פעם ראשונה שהוא בפניקה מ(ה)קלטות, פתטי", כתב ברק בחשבון הטוויטר שלו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"לפני מספר חודשים עדכן אותי אברמוביץ' שמתחזה ניסה לדובב אותו עלי. היום ביבי מפרסם", כתב ברק. "אברמוביץ' הביא לי יותר צרות מנחת לאורך השנים. עטו חדה ומעולם לא חסך ממני שבטו. ביבי גולש בפייסבוק ממנהיגות לליצנות. זכותו. מי אנו שנלין".

מוקדם יותר היום התייחס גם אברמוביץ' להקלטה, והבהיר כי מדובר בסרטון ערוך. "יוסי וידר הוא חקיין מאוד חינני ובזמנו הוא התקשר אלי כרב שמזמין אותי לסוכתו בחג וזה היה קטע חביב", הסביר אברמוביץ'. "במקרה הזה איתרתי מיד שזה הוא ושמדובר במתיחה ולכן הקטע הוא לא אותנטי וערוך".

אמרתי לו 'יוסי אני מחבב אותך אני רוצה לעזור לך לפרנסתך, בוא נקליט את זה מחדש', ולכן הקטע הוא ערוך, אני הצעתי לו להקליט את זה שוב", הוסיף. "אהוד ברק כביכול מציע לי סקופ גדול למהדורה הערב ואני אומר לו שהוא קליינט קשה ושנדבר ביום ראשון כשהוא שיחזור מחו"ל - זאת לא להיטות של עיתונאי, זה לא מזג של כתב".