כמעט אחדות. נתניהו והרצוג (צילום: לע"מ)
היה או לא היה? הרצוג ונתניהו | צילום: לע"מ

"ללכת לאחדות זו התאבדות פוליטית": לאחר הפרסום כאן בחדשות 2 לפיו יו"ר העבודה ח"כ יצחק הרצוג חידש את המגעים להצטרפות לממשלת נתניהו, נשמעים עוד ועוד קולות במפלגת העבודה שמתקשים להאמין שהרצוג שוב מנסה להצטרף לקואליציה לאחר סאגת מגעי האחדות שכשלו רק לפני כמה חודשים, מה שהוביל בסופו של דבר לכניסתה של ישראל ביתנו לממשלה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

ח"כ חיליק בר, מזכ״ל מפלגת העבודה, אמר אמש (שבת) בשיחה עם פעילים כי יופתע אם הרצוג דוחף לזה שוב: "זו הרי תהיה התאבדות פוליטית וזה נשמע פסיכי עד ממש ממש הזוי". בר סיפר כי שוחח עם הרצוג בנושא והוא אמר לו כי "לא הייתה פגישה ושאין מגעים. זה הספיק לי. בכל מקרה אני נגד ממשלת אחדות ואם זה יהיה על סדר היום אני אתייצב בועידה כנגד כניסה לממשלה בכל הכח. לא אתן לזה לקרות. אני אישית גם לא אשב בממשלתו הקיצונית והכושלת של נתניהו".

ח"כ חיליק בר (צילום: ערוץ הכנסת)
"זה נשמע פסיכי". ח"כ בר | צילום: ערוץ הכנסת

ח"כים נוספים במחנה הציוני המשיכו להגיב בסוף השבוע האחרון לדיווח על חידוש מגעי האחדות - והביעו התנגדות נחרצת לכניסה לממשלה: "ההכחשה הכי טובה היא הובלת אופוזיציה לוחמת שתחליף את הממשלה הרעה הזו", צייצה ח"כ סתיו שפיר בטוויטר. לדעתה הצטרפה ח"כ קסניה סבטלובה שצייצה: "רק להחליף את נתניהו, בשום פנים ואופן לא להציל אותו מעצמו ומ'שותפיו הטבעיים'".

סתיו שפיר (צילום: פלאש 90, חדשות)
"להחליף ולא להצטרף". ח"כ שפיר | צילום: פלאש 90, חדשות