אורן חזן (צילום: הדס פרוש, פלאש 90, חדשות)
לא משלם חובות? חזן, ארכיון | צילום: הדס פרוש, פלאש 90, חדשות

איש הפרסום מוקי גרוסברג, בעליה של חברת פרסום בה נעזר בעבר אורן חזן לצורך קידום מסעדת הבשרים שהייתה בבעלותו באריאל, טוען כי חבר הכנסת חייב לו אלפי שקלים, שאותם הוא מתחמק מלהחזיר מאז שנת 2012. בסביבתו של חזן דוחים את הטענות ומבהירים: "הוא מנסה לעשות כסף קל שלא כדין, באמצעות שקרים והכפשות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

בפוסט שפרסם בפייסבוק טוען גרוסברג שחזן שילם על השירות שקיבל בצ'קים שאותם ביטל לאחר מכן. אחרי שלטענתו ניסה בכל האמצעים העומדים לרשותו לקבל את הכסף על השירות שנתן לחזן, מסביר גרוסברג שהוא חש כי אין לו מוצא אחר מלבד לתת פומבי לסכסוך העסקי ולכן פרסם את הפוסט.

גרוסברג העביר לידי חדשות 2 Online חלק מההתכתבויות בינו לבין ח"כ חזן בוואטסאפ בנוגע לדרישת החוב שבהן כותב לו חזן כי יהיה עמו בקשר ומבטיח שיקבעו לו פגישה.

אין תמונה
"אין לי כל כוונה להרע לו"

"דוחה ומתחמק בתירוצים"

"מזה כארבעה חודשים אני מנסה לשוב ולגבות את החוב תוך שאני מתכתב איתו אישית ומדגיש בפניו שאיני מעוניין בפרסום הנושא ואין לי כל כוונה להרע לו", כתב גרוסברג בחשבון הפייסבוק שלו. "נבחר הציבור לא מוצא זמן להיפגש או לשלם חס וחלילה. הצעתי לו לפרוס את חובו בתשלומים נוחים אבל הוא דוחה ומתחכם כל הזמן בתירוצים מטופשים".

אחת ההתכתבויות בין חזן לגרוסברג
אחת ההתכתבויות בין חזן לגרוסברג | צילום:
"תשלח פרטים ואהיה בקשר"
"תשלח פרטים ואהיה בקשר" | צילום:

לטענתו של גרוסברג, הוא שוחח עם עוזריו של חזן וקבע איתם פגישות שבוטלו לאחר מכן, ואף שוחח עם עורך דינו של חבר הכנסת, שגם הוא התחמק לטענתו.

כשנשאל גרוסברג מדוע אינו תובע את חזן בבית המשפט ענה כי הוא חושש שהתהליך המשפטי יתארך ועלותו תעלה בסופו של דבר על החוב הקיים. הוא הוסיף כי הסיבה לכך שפרסם את הסיפור רק כעת היא כי "הרתיח אותי שנוכל כזה הפך לחבר כנסת".

"אפנה לערוץ משפטי"
"אפנה לערוץ משפטי" | צילום:

מדוברו של חבר הכנסת חזן נמסר: "מדובר באדם שהגיח לפתע ללא כל טענה מוקדמת, משום מקום, לאחר ארבע שנים, ורק לאחר שחבר הכנסת חזן נבחר לכנסת אותו אדם חשב שמצא דרך קלה לקבל לעצמו כספים שאינם מגיעים לו, על עבודה שלא ביצע, לאחר שהובהר לו מעורך הדין של החברה בע"מ שלא מגיע לו שום תשלום ובטח שלא מגיע מחבר הכנסת חזן. הוא מנסה לעשות כסף קל שלא כדין, באמצעות שקרים הכפשות ושיימינג ולא בדרך חוקית ומקובלת בה היה פועל במידה ואכן היו מגיעים לו כספים".