ראש הממשלה בנימין נתניהו ידוע כמי שעוזריו דואגים להשאיר אותו מחובר לחידושים טכנולוגיים, והשנה אינה יוצאת דופן. ראש הממשלה הקליט ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל באפליקצית המסרים המידיים וואטסאפ, שבה שיבח לא מעט את הממשלה וגם את עצמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"זו הייתה שנה מאתגרת במיוחד למדינת ישראל", אמר ראש הממשלה שטען "לצורך כך נדרשתי לכל הניסיון שצברתי בתפקידי כראש ממשלת ישראל מול אתגרים שלעתים נראה היה שגם מעצמות לא עומדות בפניהם".

על מבצע צוק איתן אמר: "הנחתנו על החמאס את המכה הקשה ביותר מאז הקמתו. יחד עם שר הביטחון והרמטכ"ל פעלנו כתף אל כתף באחריות ובשיקול דעת כדי להבטיח את ביטחון ישראל. תודה לכם חיילי צה"ל האמיצים".

עוד הוסיף נתניהו, "תודה לכם אזרחי ישראל על החוסן ועל האחדות שהפגנתם. בשמם של אזרחי ישראל אני שולח ברכת החלמה מהירה ושלמה לפצועי המערכה ומחזק את המשפחות השכולות שאיבדו את היקר להם מכל בקרב על הבית של כולנו, קרב שאין צודק ממנו".

ראש הממשלה לא הצטנע כשאמר כי "בשנה החולפת החלטתי להגדיל באופן דרמטי את ההצטיידות בכיפות ברזל, ההחלטה הזו הצילה חיים רבים. בזכות האחריות שבה הנהגנו את כלכלת ישראל בשנים האחרונות המשק שלנו לא הידרדר כמו כלכלות אחרות בעולם. השלמנו את גדר הגבול עם מצרים והוצאנו אלפי מסתננים משטח ישראל".

לשנה הבאה נתניהו איחל "מלוכדים נמשיך את שרשרת הדורות שאבות אבותינו החלו, נמשיך לבנות את המדינה שלנו, נמשיך לשמור ולהגן עליה. שנה טובה, בטוחה ושקטה לכולנו".