השורד קרא?
השורד קרא? | צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות

שר התקשורת איוב קרא, השתתף בתחילת חודש מאי באודישנים לעונה החדשה של תוכנית הריאלטי "הישרדות VIP" - כך חשף היום (ראשון) רן בוקר ב-YNET. ע"פ הפרסום קרא נפגש עם צוות ההפקה אך בשל ההחלטה על פיזור הכנסת הוא כנראה לא ישתתף בעונה הבאה. יצויין כי את המגעים על "רשת" ניהל קרא כשהוא עומד בראש משרד התקשורת שאחראי על הרשות השנייה שמפקחת על הערוץ.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

על פי הפרסום, גורמים בהפקה הסבירו כי בעקבות פיזור הכנסת באופן מפתיע, שר התקשורת העביר להפקת התוכנית כי הוא מעדיף להתעמק בחייו הפוליטיים ולכן לא ישתתף. מרשת מסרו בתגובה: "אנו שמחים להתעניינות לקראת צילומי העונה החדשה של 'הישרדות'. אנו נמצאים כרגע בשלבי ליהוק ולא נתייחס בשלב זה לזהות המתמודדים".

מלשכת שר התקשורת נמסר בתגובה: "השר קרא מעריך את הפנייה מההפקה של 'הישרדות VIP' להשתתף בתוכנית. השר קרא אכן שוקל את הנושא ויחזור אל ההפקה עם תשובות בימים הקרובים".

ליהוקי העונה הבאה של התוכנית החלו וההפקה נפגשת עם טאלנטים וידוענים רבים מאוד. קרא ששובץ במקום ה-39 ברשימת הליכוד ונותר מחוץ לכנסת ה-21 הסיר מוקדם יותר היום את מועמדותו מתפקיד שגריר ישראל במצרים.

בציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב קרא: "החלטתי להסיר את מועמדותי לתפקיד שגריר במצרים". הוא נימק את החלטתו והסביר כי "ההתקפות עלי וההכפשות שאיני ראוי להן וההתמהמהות בשל משחקים פוליטיים כדי לפגוע בי אישית הביאו לסיום סאגה זו מבחינתי".