השורד קרא? (צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות)
איוב קרא. ארכיו | צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות

דוח מבקר המדינה מצא כי שר התקשורת ניצל את מעמדו בדואר ישראל ושלח איגרות ברכה לחברי מרכז הליכוד בשירות דואר מזורז מבלי לשלם על המשלוח, כך דווח היום (רביעי) בגלי צה"ל. כמו כן, קרא התערב במינויים בדואר ופעל לקידום ומינוי של פעילי ליכוד.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי דוח המבקר, שנכתב בעקבות פרסום גלי צה"ל, בזמן אירוע הרמת כוסית שבו היה גם מנכ"ל דואר ישראל דני גולדשטיין הוצאו ארגזי קרטון עם ברכות השנה טובה ממכוניתו של השר קרא והועמסו ישירות על משאית דואר שפשוט לקחה אותם למרכז המיון מבלי שאף אחד שילם על הדבר הזה.

המבקר מצא גם ליקויים חמורים בהתערבותו של השר במינויים בחברת הדואר ולפיו קרא פעל לקידומם ומינוים של פעילי ליכוד לתפקדים שונים. "אין זה ראוי ששר התקשורת הממונה על חברת הדואר יפנה למנכ"ל בנוגע לאיוש משרות בחברה או בנוגע לתנאי העסקתם", כתב המבקר.

מלשכתו של איוב קרא נמסר בתגובה: "צר לנו שלמרות שהשר כבר לא חבר כנסת וייפרד ממשרדו בתוך כשבועיים הרדיפה המאוסה שבגללה גם נפגע השר מבחירות מקדימות בליכוד ממשיכה ממניעים אישיים של גורמים בעלי עניין. השר קרא מכבד את החלטת המבקר ומשרד התקשורת וייפעל לתיקון הליקויים ככל שיידרש".