שרי "כולנו" לוטשים עיניים לליכוד? בעוד השר יואב גלנט ממשיך לגלות "עצמאות" ולהצביע נגד עמדת כחלון - גם בנושא פסקת ההתגברות - מתברר ששר הכלכלה אלי כהן ממפלגת "כולנו" מגלה גם הוא עניין במפלגת השלטון. במהדורה המרכזית נחשף הערב (שני) תיעוד של השר אלי כהן, שנחשב למקורב לשר האוצר משה כחלון, באירוע פנימי של הליכוד - בו השתתף ואף נאם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

צוות צילום שתיעד עבור "החדשות" אירוע של פורום השורשים של הליכוד במירון שלשום הופתע לגלות שבשולחן המכובדים - יחד עם יו"ר הקואליציה לשעבר דוד ביטן, השרה מירי רגב, ח"כ שרן השכל ואפילו המועמד ניר ברקת - היה גם השר אלי כהן. עוד מתברר כי כהן גם נשא דברים, רובם עם אופי מדיני, במהלך האירוע.

שאלנו פעילי ליכוד האם השתתפותו של כהן באירועים של הליכוד היא שגרתית והם השיבו "בהחלט כן, בעיקר בשמחות ובאירועים עם פעילים". כהן, יש לציין, נחשב לחייל נאמן של כחלון - האם הוא מכין אופציות או שמעריך שגם כחלון יגיע בעתיד לליכוד ומנסה לבנות כוח פוליטי?

תגובת השר אלי כהן: "מדובר בעוד ניסיון, מיני רבים, של גורמים פוליטיים אינטרסנטיים ליצור מתח במפלגת כולנו. מעולם לא השתתפתי בכנס רשמי של הליכוד. טבעי שבמהלך שנות חברותי הארוכות בליכוד, טרם הצטרפותי ל'כולנו', נוצרו לי מערכות יחסים חבריות עם אנשים שהינם חברים בליכוד. אין שום פסול בלקחת חלק באירוע משפחתי או חברי".