אמסלם וקליין (צילום: יונתן סינדל / פלאש 90‎, חדשות)
"לא חוזר בי" | צילום: יונתן סינדל / פלאש 90‎, חדשות

לאחר שפורסם מוקדם יותר היום (שלישי) כי יו"ר הקואליציה, ח"כ דודי אמסלם, חזר בו מהאשמותיו כלפי העוזרת של ארנון מילצ'ן והיא בתגובה משכה את תביעת הדיבה נגדו, אמסלם מתעקש: "לא חוזר בי!". חבר הכנסת מאשים: "פרשנות שנועדה לייצר פייק ניוז".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בשעות הצהריים דווח כי שלושה וחצי חודשים לאחר שנתבע אמסלם על ידי הדס קליין, העוזרת האישית של ארנון מילצ'ן לאחר שהאשים אותה לכאורה בשיבוש הליכי חקירה בתיק 1000 (פרשת המתנות). נמחקה התביעה, בסכום של 500 אלף שקלים, לאחר שהושג הסדר בין הצדדים.

בתביעה נטען כי יו"ר הקואליציה פגע בשמה הטוב של קליין וייחס לה כוונות "לביצוע הפיכה" במדינה, בריאיון שנתן לתכנית "דקלסגל" בגלי צה"ל בחודש פברואר. אמסלם הבהיר כי במסגרת הריאיון הוא "לא התכוון לכך שגברת קליין שיבשה הליכים. הטענה בדבר הדלפה ושיבוש לא יוחסה לגב' קליין - הטענה הועלתה לצורך עריכת חקירה ובדיקה".

לאחר פרסום הפשרה, ביקש חבר הכנסת לחדד: "לא חוזר בי!". "כרגיל האמת היא השקר והשקר הוא האמת. צר לי כי מספר גורמים בתקשורת, שוב משקרים במצח נחושה ומתעקשים להתעלם מהעובדות שיצאו מבית המשפט. לא התנצלתי על שום מילה שאמרתי בראיון לגלי צה''ל מיום ה- 8.2.18 ואף התעקשתי שזה יודגש בפסק הדין. הבהרתי, כי אם דבריי הובנו אחרת שלא באשמתי ופגעו בגב' קליין, אני מצטער על כך".

"כל השאר, זו פרשנות שנועדה לייצר פייק ניוז ולהצדיק את תשלום החשבוניות של סוללת עורכי הדין והיח"צנים שעמדו מאחורי ניסיון הסחיטה ההזוי הזה".

בראיון שנתן לתכנית "דקלסגל" בפברואר, אמר חבר הכנסת "יש כאן ניסיון הפיכה במדינת ישראל על ידי משטרת ישראל", והמשיך "בוא אני אתן לך דוגמא, אני פותח ידיעות אחרונות ושומו שמיים, צובט את עצמי, לא מאמין, כתבה בשבת, שלושה עמודים, העוזרת של מילצ'ן מספרת מה היה. הרי אם זה היה דוד אמסלם באמצע חקירה, למחרת 4 ניידות לוקחות אותי ישר לקלבוש. זה שיבוש הליכי חקירה".