שרת התרבות והספורט מירי רגב התייצבה היום (רביעי) מעל בימת הכנסת ותקפה את השמאל בעקבות ביטול משחק נבחרת ארגנטינה בישראל. "במקום שתגידו כאן 'די לעירוב פוליטיקה וספורט', אתם נותנים רוח גבית לרג'וב", הצהירה. "גם החמאס מיהר לברך את נבחרת ארגנטינה - אין ספק שהשמאל בחר אחלה חברים".

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

השרה שבה והצהירה כי אין קשר בין ההתעקשות על קיום המשחק בירושלים לבין הביטול - ובכך סתרה את דבריו של שר החוץ הארגנטינאי, שאמר כי "המשחק היה אמור להתקיים בחיפה, הרעש סביב ירושלים נוצר בגלל הרגישות כתוצאה ממעבר השגרירות, הזהרנו מפני הרגישות שבלשחק משחק ידידות שם". לדברי רגב היום, "מעולם המשחק לא היה בחיפה, ולכן לא היה יכול לזוז למקום אחר".

לדברי רגב, "מי שפוגע בתדמית של ירושלים זה אתם, שבאופן קבוע מתפתלים, מתחנפים ומתנצלים. אתם לא מבינים את החשיבות שאירועים יתקיימו בירושלים ומסבירים למה לא, במקום להבין שהיא הבית שלנו והבירה שלנו. האמריקנים הבינו את זה". בין היתר, הזכירה השרה כדוגמאות להצלחות של משרדה את קיום פתיחת מירוץ הג'ירו ד'איטליה ואליפות אירופה בג'ודו - שדווקא התקיים בתל אביב.

במהלך דבריה תקפה השרה גם את חבר הכנסת מיקי לוי (יש עתיד), לשעבר מפקד בכיר במשטרת ישראל. "למדת לשקר במקום העבודה הקודם שלך". עם זאת, מיהרה לסייג לאחר שנקראו לעברה קריאות כיוון שאר חברי הכנסת במליאה: "אין לי שום דבר נגד המשטרה, מיקי התקלקל מאז שעזב את המשטרה".